Kingsoft WPS Office İndir – Android Telefon / Tablet için Office Programı

Kingsoft WPS Office İndir – Android Telefon / Tablet için Office Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiKingsoft
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üstü
Eklenme Tarihi11 ay önce

Android Telefon / Tablet için Ücretsiz Ofis Uygulaması

Kingsoft WPS Office uygulaması ile Android telefon / tablet mobil cihazlarınız üzerinden Word dosyaları, belgeler, PDF, notlar, Slayt gösterileri hazırlamak gibi daha bir çok işlemi işinizin düştüğü her yerde kolayca yapın. Aşağıda uygulama ile ilgili kısa bir tanıtım videosu da bulacaksınız. Ücretsiz olarak indireceğiniz ofis programı ile her türlü ofis işlerinizi halledin.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office (Word, PowerPoint, Excel ve Txt), Google Dokümanlar, E-Tablolar, Slayt, Adobe PDF ve OpenOffice gibi sıklıkla tercih edilen ofis programları ile tam uyumlu şekilde çalışmakta olup ücretsiz ve komple bir Ofis Suite uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uygulamanın dikkat çeken bir diğer özelliği ise; PDF ile içli dışlı iseniz o zaman bu konuda da destek bulacaksınız. PDF dönüştürme, okuma ve düzenleme işlemlerini de kolayca yapabileceksiniz. Word, metin belgesi, excel, PowerPoint, doc gibi belgeleri hızlıca PDF’e dönüştürün. Kağıt belgeleri mobil kameranızı kullanarak PDF’e dönüştürecek şekilde ayarlamak mümkün. Sunumlar hazırlamak için de gerekli materyaller mevcut. WIFI, NFC, DLNA ve Miracast kullanmak suretiyle sunum yapın.

Yukarıdaki özelliklerinin yanı sıra daha bir çok zengin özelliği ile kapsamlı bir Ofis uygulaması ile rahat edeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
220 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.