Kingsoft WPS Office 2019 Free Edition İndir – Ücretsiz ve Eksiksiz Ofis Programı

Kingsoft WPS Office 2019 Free Edition İndir – Ücretsiz ve Eksiksiz Ofis Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu127 MB
ÜreticiKingsoft Office Software
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Belge Oluşturmak ve Düzenlemek için Ücretsiz Ofis Programı

WPS Office Suite Free 2019, tüm yazı, sunum ve veri işleme ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir ofis paketidir. 3 program içerir ve her biri farklı bir amaç için kullanılır. Bu bir veri işleme programıdır. Ofis paketi olarak 3 ana başlık altında yazma, sunma ve veri işlemenin tüm yönlerini kapsayacak şekilde yardımcı olur ve böylece bu paketi harika bir yazılım paketi yapar. Microsoft Office (Word, PowerPoint, Excel ve Metin), Google Dokümanlar, Google E-Tablolar, Google Slide, Adobe PDF ve Open Office formatı ile yüksek uyumluluk.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolay bir kurulum

Bu yazılımı kurmak için herhangi bir teknik beceriye ihtiyacınız yoktur. Yükleyiciyi çalıştırın ve kurulumu tamamlamak için talimatları izleyin. Adımlardan birinde, yüklemeye Şablon Dosyalarını dahil etmek isteyip istemediğiniz sorulacaktır, bu yüzden istemiyorsanız işaretini kaldırın. Birkaç adım sonra ana kurulum başlayacaktır. Tamamlandığında, dosya türlerini paket programlarıyla ilişkilendirmek gibi bazı son ayarları yapmanız istenecektir.

Microsoft Office ile benzer yapıda

Yazılım Microsoft Office’deki ile aynı görünüme ve izlenime sahiptir. Üstlerinde birçok araç çubuğu ve her menüde birçok seçenek var. Her program birden fazla dosyayı kendi başına açmak zorunda kalmadan sekmelerde açabilir. Yazar (Writer) programın merkezi alanı yazmaya adanmıştır ve bunun yanında açılan tüm son belgelerin bulunduğu bir bölmedir. E-Tablolar ve Sunum aynı bölmeye sahiptir ve kaldırmak isterseniz kolayca yapabilirsiniz. Sunumun sol tarafında da bir bölme vardır, bu da size tüm slaytlara genel bir bakış sunar.

Ofis belgelerini sorunsuz açın

Her türlü MS Office dökümanını sorunsuz açabilir. Test ettiğimiz dosyaların herhangi birini açmakta sorun yaşamaması büyük bir artı. Hızlı ve büyük dosyaları sorunsuz açabilirsiniz. Hafif olması avantajlarından bir diğeridir. Temel olarak, MS Office ürünlerinin özelliklerinin çoğu, otomatik yazım denetimi, yazı tipi özelleştirme, paragraf ayarlama, belge şifreleme vb. gibi bulunur. Açık belgeleri PDF dosyaları olarak da kaydedebilirsiniz.

Sonuç

MS Office’i yerine yeni bir şey denemek istiyorsanız, web’de süresiz olarak arama yapmaya gerek yok. WPS Office önce denemeniz gereken bir yazılımdır ve muhtemelen uzun süre boyunca buna bağlı kalacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
351 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.