Kik Messenger İndir Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması iPhone iPad

Kik Messenger İndir Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması iPhone iPad

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu133 MB
ÜreticiKik Interactive
İşletim SistemiiOS 8.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOs için Ücretsiz Çoklu Mesajlaşma Uygulaması

Kik Messenger iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch akıllı cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz anlık çoklu mesajlaşmalar yapabileceğiniz uygulamalardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kik Messenger, sizi gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınıza bağlayan, tamamen ücretsiz, çılgınca hızlı, çapraz platform mesajlaşma uygulamasıdır. Sohbet etmek için Kik’i kullanın, resimleri özel olarak paylaşın, gezileri gruplarla planlayın ve sizin için en çok önemli olan kişilerle sürekli bağlantı halinde olun.

kik-messenger-indir-iphone-ipad

Anlık olarak resim paylaşımları yapabilir ve bire bir yada çoklu olarak anlık sohbetlere katılabilirsiniz. Kik Messenger özgür ve hızlı birisi ile gerçek bir konuşmaya sahip olmak gibi bir duygu içerisinde sohbet etmenizi sağlar. Kik sadece mesaj göndermenin ötesinde bir şey. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmanın ve sohbet ederek keşfetmenin en kolay yoludur. Telefon numarası yok, sadece bir kullanıcı adı seçin.

Resimler, videolar, gif’ler, oyunlar ve daha fazlasını anlık olarak arkadaşlarınız ile paylaşın. Seninle aynı ortak özelliklere sahip olduğunu düşündüğün daha çok arkadaşlıklar kurabilirsiniz. “+” menüsü ile hızlı bir şekilde arkadaş bulmak, grup başlatmak oldukça kolay. En sevdiğiniz fotoğrafları, GIF’leri, çıkartmaları ve suratları göndermek daha kolaydır.

Android için Kik Messenger İndir

Windows Phone için Kik Messenger İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
156 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.