Keynote Türkçe İndir – iPhone, iPad için Güçlü Sunum Hazırlama Uygulaması

Keynote Türkçe İndir – iPhone, iPad için Güçlü Sunum Hazırlama Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu708 MB
ÜreticiApple
İşletim SistemiiOS 10.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOS için Ücretsiz Sunum Hazırlama Uygulaması

iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlar ile etkileyici sunumlar hazırlamanıza yardımcı olacak ücretsiz bir uygulamadır. Türkçe arayüzü ile de daha kolay bir kullanım imkanı bulacaksınız. Keynote, bir mobil cihaz için tasarlanmış en güçlü sunum uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPad, iPhone ve iPod touch için zengin özellikler ile animasyonlu grafikler ve sinematik geçişlerle eksiksiz bir şekilde dokunuşlar ile kolaylıkla Dünya çapında bir sunum hazırlamayı sağlıyor. Apple tarafından tasarlanmış bir temayla başlayın ve birkaç dokunuşla metin, resim, çizelge, tablo ve şekil ekleyin. Çarpıcı interaktif grafiklerle verilerinizi en iyi şekilde vurgulayın. iCloud hesabınız ile sunumları bütün cihazlar arasında güncel haliyle bulabilirsiniz.

Bütün bir ekip gerçek zamanlı işbirliği kullanarak aynı anda bir sunum üzerinde birlikte çalışabilir. Belgenizi herkesle veya belirli kişilerle paylaşın. Belgede kimin bulunduğunu kolayca görebilirsiniz. Düzenlemelerini izlemek için başkalarının imleclerini görün. Sununuzdan hızla sıyrılmak, yeni slayt eklemek ve slaytları yeniden sıralamak için slayt gezinme aracını kullanın. Slayt düzenleri, animasyonlar, fontlar ve stil seçeneklerini seçerek sununuzu tasarlayın. Verileri yeni etkileşimli sütun, çubuk, dağılma ve balon çizelgeleri ile canlandırın.

Keynote Microsoft tarafından geliştirilen popüler sunum hazırlama programlarından olan Powerpoint ile uyumludur. Böylece iki program arasında sunumları kullanabilirsiniz. Keynote üzerinden hazırlamış olduğunuz belgeleri Powerpoint dosyası şeklinde kaydedin yada Powerpoint dosyalarını Keynote uygulamasına aktararak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bu uygulama kullanıcı tarafından sıklıkla kullanılan Powerpoint özellikleri için destek vermektedir. Ekip olarak çalışanlar için iki programın uyumlu olarak çalışması oldukça faydalı.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
284 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.