KeePass Türkçe İndir : Ücretsiz Şifre Yönetme Programı

KeePass Türkçe İndir : Ücretsiz Şifre Yönetme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.1 MB
ÜreticiDominik Reichl
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Hafif ve Kullanımı Kolay Şifre Yöneticisi

Bugün birçok şifreyi hatırlamanız gerekiyor. Windows ağ oturum açma, e-posta hesabınız, web sitenizin FTP şifresi, çevrimiçi şifreler (web sitesi üyesi hesabı gibi), vb. vb. için bir şifreye ihtiyacınız var. KeePass Password Safe, ücretsiz, açık kaynak kodlu, hafif ve kullanımı kolay şifre yönetme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

KeePass Password Safe, Windows, Linux ve Mac OS X için Android, iPhone / iPad ve diğer mobil cihazlar için ücretsiz, açık kaynak kodlu, hafif ve kullanımı kolay şifre yöneticisi. Hatırlanması gereken çok sayıda şifre ve değerli verilerinizi korumak için şifreleri değiştirmek zorunda kalmanızla, şifrelerini güvenli bir şekilde yönetmek için KeePass uygulamasını kullanmanız çok güzel olacak.

KeePass, tüm şifrelerini oldukça şifrelenmiş bir veritabanına koyar ve bunları bir ana anahtar veya bir anahtar dosyası ile kilitler. Sonuç olarak, tek bir ana şifreyi hatırlamanız veya tüm veritabanının kilidini açmak için anahtar dosyasını seçmeniz yeterlidir. Ve veritabanları şu anda bilinen AES ve Twofish’in en iyi ve en güvenli şifreleme algoritmalarını kullanarak şifreleniyor.

NOT: İndirme linklerinden ikincisi programı Türkçe yapabilmek için dil dosyasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
33 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.