Kaspersky System Checker İndir (Son Sürüm)

Kaspersky System Checker İndir (Son Sürüm)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53.1 MB
ÜreticiKaspersky
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Güvenlik Açıkları ve PC Sistem Sorunlarını Bulma Programı

Bilgisayarınızda olası tehditleri veya güvenlik açıklarını bulun, sistem performansını etkileyen sorunları tespit edin ve uygulamaları kolayca kaldırmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistem bilgi görüntüleyici ve uygulama kaldırıcı

Kaspersky System Checker, sistem yapılandırması, OS sürümünü, donanım ayrıntılarını, yüklü antivirüs ve sürüm numarasını ve mantıksal disklerin yapısını açıklayan bilgileri de toplar. Ayrıca, tarayıcı eklentilerini izlemenizi ve yüklü programları yerel makinede güvenli bir şekilde kaldırmanızı sağlayan bir uygulama kaldırıcı ve bir tarayıcı uzantısı görüntüleyicisi gibi işlemleri de yapabilmenizi sağlar.

Tek tıklama ile başlatın

Kaspersky Sistem Denetleyicisini açmanız veya USB flash sürücü gibi çıkarılabilir bir aygıta indirmeniz yeterlidir. Ardından, tek bir tıklama ile bilgisayarınızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Kaspersky System Checker, autorun.inf dosyasının belirli virüslerin yayılması için kullandığı bilinen bir yol olduğu göz önüne alındığında, autorun etkinleştirilip etkinleştirilmediğini size bildirir.

Sonuç

Kaspersky System Checker, biraz zaman alan bir sistem analizi yapıldıktan sonra bilgisayarınızla ilgili önemli güvenlik ve performansla ilgili sorunları ortaya koyuyor. Elbette raporda sunulan bazı sonuçlar (eski bir antivirüs yazılımı gibi) derhal dikkatinizi gerektirir ve mümkün olan en kısa sürede halledilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
43 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.