Kaptan Marvel (CAPTAIN MARVEL) Fragman 3 (2019)

Hikaye Carol Danvers‘ı takip ediyor, Dünya iki yabancı ırk arasındaki galaktik bir savaşın ortasında yakalandığında, evrenin en güçlü kahramanlarından biri haline geliyor. 1990’larda kurulan Captain Marvel, Marvel Sinematik Evren‘in tarihinde daha önce görülmemiş bir döneme ait yepyeni bir maceradır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaptan Marvel, Marvel Comics karakteri Carol Danvers’e dayanan bir Amerikan süper kahraman filmi. Marvel Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından dağıtılan Marvel Sinematik Evrendeki (MCU) yirmi birinci film olarak ayarlandı. Film, Anna Boden ve Ryan Fleck tarafından yazılmış ve yönetilmiştir, Geneva Robertson-Dworet ve Jac Schaeffer da senaryoya katkıda bulunmuştur. Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Annette Bening, Clark Gregg ve Jude Law ile birlikte Danvers olarak rol alıyor.

1995 yılında kurulan Kaptan Marvel eski ABD Hava Kuvvetleri savaş pilotu Carol Danvers‘in ardından galaksinin en güçlü kahramanlarından birine dönüşür ve seçkin bir Kree askeri takımı olan Starforce‘a katılır ve geçmişi hakkında yeni sorularla eve döner. Aşağıdaki fragman videosu da filmi merakla bekleyenler için kısa süre önce yayınlandı.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
47 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.