Kalite Kaybı Olmadan Video Kesme Kırpma Birleştirme Programı Türkçe

Bandicut: En Hızlı ve Kayıpsız Video Kesici

Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteden ödün vermeden video kesme, videolardan istenmeyen bölümleri silme, kırpma ve birleştirme programı. Windows işletim sistemli Bilgisayarınıza indirerek kullanacağınız Türkçe dil desteğine sahip olan video düzenleme programıdır. Bandicut, kullanımı kolay bir arayüz ile süper hızlı video kesme / birleştirme yazılımıdır. Kullanıcıların, orijinal video kalitesini korurken, videonun parçalarını hızla kırpmalarına olanak tanır.

Kullanıcılar olarak aynı zamanda, videodan ses dosyaları çıkarabilir, birden fazla video dosyasını yükleyerek gerekli işlemleri yapabilir, videodan bir veya daha fazla bölümü kaldırabilir veya videoyu birden çok dosyaya bölebilirsiniz. Bandicut ile herkes kesme alanını kolayca seçebilir ve birden fazla videoyu birleştirebilir. Ayrıca, büyük bir video dosyasını daha küçük video kliplerine hızlıca bölebilir veya videonun reklam vb istenmeyen parçalarını kırpabilirsiniz.

kalite-kaybi-olmadan-video-kesme-kirpma-birlestirme-programi-turkce

Çoklu format desteği

AVI, MOV, M4V, MKV, MPEG, MPG, DAT, VOB, FLV, ASF, WMV, TS, TP, TRP, MPE, MPV2, MP2V, M2T, M2TS, K3G, DIVX, WM, WMX, WVX, RM, RMVB, RAM, IVF, OGM, VP6, XVD gibi zengin format desteği vermektedir.

Kalite kaybı olmadan video kesme yazılımı, yeniden kodlamaya gerek duymadan videonun belirli bölümlerini kesebilir. Donanım hızlandırmalı H.264 video kodlayıcıları destekleniyor.

kalite-kaybi-olmadan-video-kesme-kirpma-birlestirme-programi-turkce

Bandicut, donanım hızlandırılmış Intel Quick Sync h.264 kodlayıcıyı destekliyor; kesme, birleştirme / birleştirme, kırpma / kırpma, mükemmel kalitede yüksek hızda videoları bölme olanağı. Yeni bir Intel CPU’nuz varsa (i3 / 5/7), videoları H.264 temel kodlayıcısından daha hızlı kesebilirsiniz.

Bandicut kısa tanıtım videosu

Windows için Bandicut Video Kesme Kırpma Programı

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
7725 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.