Kalça ve Bacak Egzersizleri İndir Android Egzersiz Uygulaması

Kalça ve Bacak Egzersizleri İndir Android Egzersiz Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiSimple Design Ltd.
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için Ücretsiz Egzersiz Uygulaması

Gelişen teknoloji sayesinde artık bir tıkla istediğimiz şeylere ulaşabiliyoruz. Eğer sizde sporla ilgilenen birisi iseniz ve spora gidebilme imkanı bulamıyor ve egzersiz yapmaktan da uzak kalmak istemiyorsanız ise o zaman Android işletim sistemli akıllı cihazınızı indireceğiniz Kalça ve Bacaklar Egzersizi uygulaması ile evde kolaylıkla spor yapabilirsiniz. Üstelik ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama da yer alan egzersizleri yapmaya başladıktan sonra kısa sürede etkisini görmeye başlayacaksınız. Sıkılaşmış bir vücuda sahip olmak isteyenler için ideal egzersizlere ulaşmak mümkün. Egzersizler genellikle kalça, oyluk ve bacak kaslarına yönelik olması gerekmektedir. Yapacağınız 1 aylık bir plan ile etkilerini gözle görülür şekilde göreceksiniz.

Müsait olacağınız her ortamda sadece 10 dakika kadar çalışmanız yeterli olacaktır. Yapacağınız egzersiz hareketlerini doğru bir biçimde yapmak ve etkisini anlamak için animasyon ve videolar eşliğinde bir öğretici dersler de mevcut. Her güne ait farklı egzersiz hareketleri ile her geçen gün temponuzu artıracaksınız. Vereceğiniz kiloları ve yaktığınız kalorileri takip edebilirsiniz. Hatırlatıcı sayesinde egzersizleri yapmayı unutmazsınız.

İster yeni başlayacak birisi olun ister profesyonel şekilde aktif olan birisi olun fark etmez, herkes için ideal bir egzersiz programına sahip olmuş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
164 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.