Kablosuz Hotspot Oluşturma Programı HostedNetworkStarter İndir

Kablosuz Hotspot Oluşturma Programı HostedNetworkStarter İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu266 KB
ÜreticiNirsoft
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 için Wif Hotspot Oluşturma Programı

HostedNetworkStarter, Windows işletim sisteminin Wifi tarafından barındırılan ağ özelliğini kullanarak, kablosuz ağ bağdaştırıcınızla kolayca bir kablosuz hotspot oluşturmanıza olanak sağlayan, Windows 7 ve sonraki sürümleri için basit bir araçtır. Bu araç tarafından oluşturulan wifi hotspot ile, wifi desteğine sahip herhangi bir cihazın ağa ve bilgisayarınızdaki İnternet bağlantısına erişmesine izin verebilirsiniz. Wifi tarafından barındırılan ağı destekleyen kablosuz ağ bağdaştırıcısına ihtiyaç duyulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HostedNetworkStarter nasıl kurulur ve kullanılır:

HostedNetworkStarter herhangi bir yükleme işlemi veya ek DLL dosyaları gerektirmez. Kullanmaya başlamak için, sadece yürütülebilir dosyayı çalıştırın. HostedNetworkStarter.exe yada ZİP dosyası olarak indirebilirsiniz. İndirme linklerinde ikisi de mevcuttur.

HostedNetworkStarter’ı çalıştırdıktan sonra, Wifi hotspot’unuzun istediğiniz yapılandırmasını seçmenize izin veren “Barındırılan Ağ Seçenekleri” penceresi açılır. Ağ adını, ağ anahtarını doldurduktan ve paylaşmak istediğiniz İnternet bağlantısını seçtikten sonra, Wifi Erişim Noktasını başlatmak için Başlat düğmesine basmalısınız.

Wifi hotspot başladıktan sonra, HostedNetworkStarter ana penceresi başlatılan hotspot ile ilgili bilgileri görüntüler. Üst bölmede etkin etkin nokta (Barındırılan Ağ Durumu, Kanal Numarası, Bağlı istemciler, Gönderilen Baytlar, Alınan Baytlar vb.) Hakkındaki genel istatistikler görüntülenir ve alt bölme, etkin noktanıza bağlı olan istemcilerin listesini görüntüler.

Etkin nokta etkinleştirme sırasında herhangi bir hata oluştuğunda, üstteki bölmede aşağıdaki satırlardan bir veya daha fazlasında hata kodu veya ileti görüntülenir: “Barındırılan Ağ Hatası, ‘Barındırılan Ağ Nedeni Kodu ve İnternet Bağlantı Paylaşımı Hatası” gibi.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
203 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.