Junkware Removal Tool İndir : Zararlı ve Önemsiz Yazılım Temizleme Aracı

Junkware Removal Tool İndir : Zararlı ve Önemsiz Yazılım Temizleme Aracı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu78.8 MB
ÜreticiMalwarebytes
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi7 ay önce

Windows için Yazılım Temizleme Programı

Kötü amaçlı yazılımları ve bilgisayar korsanlarını engelleyen kapsamlı güvenlik seçeneklerinden olan Junkware Removal Tool genel olarak adware, araç çubukları ve olası istenmeyen programları (PUP’ları) arayan ve bilgisayarınızdan kaldıran bir güvenlik yardımcı programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz yayıncıların ortak taktikleri, ürünlerini ücretsiz olarak sunmak, ancak gelir elde etmek için PUP’larla paketlemektir. Bu araç, bu tür programları kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Program başlıca aşağıdaki program ve PUP türlerini kaldırma özelliğine sahiptir:

Ask Toolbar, Babylon, Blekko, Claro / iSearch, Conduit, Crossrider, DealPly, Delta, Facemoods / Funmoods, Findgala, Globasearch, Hao123, iLivid, Iminent, IncrediBar, MocaFlix, MyPC Backup, MyWebSearch, PerformerSoft, Privitize, Qvo6, Searchqu, Snap Do, Swag Bucks, Wajam, Web Assistant, WhiteSmoke, Zugo, Browser Manager, Coupon Printer for Windows vb).

Yükleme işleminin ardında çalıştırdığınızda, Junkware Removal Tool dosyaları, Kayıt defteri anahtarları ve klasörleri dahil olmak üzere gerekli tarama işlemleri yaptıktan sonra bu programların tüm izlerini kaldıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
13 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.