Java SE Development Kit (JDK) İndir (Windows)

Java SE Development Kit (JDK) İndir (Windows)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu376 MB
ÜreticiOracle
İşletim SistemiWinVista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ücretsiz Java SE Development Kit 9.0.1 (JDK) 64 Bit

Java çalışma zamanı ortamı, kitaplıklar, kod örnekleri ve demo uygulamaları da dahil olmak üzere, Java’da uygulamalar oluşturmak için ihtiyacınız olan temel kaynakları bulacaksınız. Java programlama dili, yazılım geliştiricilerinin en iyi seçeneklerinden biridir ve C ve C tabanlı dillerle üstünlük sağlamak için mücadele etmektedir. Özellikleri, PC’lerden, mobil terminallerden veya medya oynatıcılardan, daha sofistike tıbbi cihazlara kadar, dünya genelindeki elektronik cihazların çoğunda kullanılır.

Sponsorlu Bağlantılar

Java platformu, Microsoft Windows, Mac OS X veya Linux dağıtımı gibi birden fazla işletim sistemi için yazılım geliştirmek için bir ortam sağlar. Java Runtime Environment (JRE), Java uygulamaları, bileşenleri ve uygulamaları çalıştırmanıza izin verirken, Java Geliştirme Seti (JDK), programcıların Java kodunu oluşturması, çalıştırması, hata ayıklaması ve hatta belgelemesi için kapsamlı bir araç seti sunar.

Ayrıca, uygulamalarınızı gerçekleştirmek için sınıf kitaplıklarının ve destek dosyalarının yanında JRE’nin Java Sanal Makinesi’ne (JVM) erişebilirsiniz. JDK, Swing ve Java Platform Debugger Architecture gibi Java Foundation Classes’i kullanarak gösteri kaynak kodlarını ve özel API’leri paketlemek için geliyor.

Sonuç

Java Geliştirme Seti’nin güçlü bir araç seti ve Java uygulamalarını gerçekleştirmede bilgi seviyesi ne olursa olsun programcılara yardımcı olacak her şeyi bir araya getirmesidir. Bununla birlikte, JDK herhangi bir Java geliştiricisinin ekmeğine tereyağı sürmüş oluyor desek yanlış olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
673 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.