Java Runtime Environment (JRE) 64 Bit İndir (Windows)

Java Runtime Environment (JRE) 64 Bit İndir (Windows)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu96.6 MB
ÜreticiOracle
İşletim SistemiWinVista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Ücretsiz Java JRE Programı

Dünyadaki hemen hemen her elektronik ekipman, Java teknolojilerini kullanmaktadır. Bu etkileyici değilse, milyarlarca PC, cep telefonu, Blu-ray oynatıcı, yazıcı, tıbbi cihaz, araba navigasyon sistemi, web kameralar veya hatta piyango terminalleri ve daha fazlası. Java 32 ve 64 bit, geliştiricilerin tek bir platformda (Java Platform) yazılım oluşturmasına ve hemen hemen başka herhangi bir platformda (Windows, Mac, Linux, Solaris veya Unix) çalışan kullanıcılara sunmalarına olanak tanır. Java, Web uygulamalarının ve hizmetlerin yürütülmesine de olanak tanır. Bu son derece özelleştirilebilir güçlü platformun ardında Java programlama dili duruyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Java Runtime Environment (JRE), yükleme işlemini başlatmadan saniye içinde Java platformunu bilgisayarınıza getiriyor. Java bilgisayarda sabırla otururken, çağrıldığında anında hareket eder. Ve bu, düşündüğünden daha sık olur. İster online oyun oynarsınız veya arkadaşlarınızla sohbet edin, Java arka planda sizi eğlenceli bir deneyime sahip olduğundan emin olarak çalıştırıyor.

Oracle platformu ayrıca, bilgisayarınızın Denetim Masası’ndan kolayca erişilebilen bir Denetim Masasına sahiptir. Ağ ve geçici İnternet dosyaları ayarlarını veya güvenlik sertifikalarını yapılandırmanıza izin verir. JRE ayarlarını yönetebilir ve hata ayıklama, Java konsolu, Tarayıcılar için Varsayılan Java, Java Plug-in, JavaFX çalışma zamanı, JRE Otomatik İndirme veya Güvenlik gibi daha gelişmiş işlevlere erişebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
686 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.