IsMyHdOK İndir – SSD, HDD, USB, SD Kart Performansını Test Etme

IsMyHdOK İndir – SSD, HDD, USB, SD Kart Performansını Test Etme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu72 KB
ÜreticiNenad Hrg
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi7 ay önce

SSD, HDD, SD Kart, USB Bellek Performans Testi Yapma Programı

Bu etkili ve kullanımı kolay uygulamayı SSD, HDD, SD kart, USB çubuğu üzerinde karşılaştırma testleri yapmak ve okuma ve yazma hızlarını tahmin etmek için kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

IsMyHdOK, her türlü sistem hacminin okuma ve yazma hızını test etmenizi sağlayan kıyaslama işlemlerinde kullanılmak üzere oluşturulmuş hafif ve çok basit bir yazılım parçasıdır.

Sabit diskin okuma ve yazma hızını test edin, karşılaştırma puanlarına bakın. Uygulama taşınabilir bir seçenek olarak geliyor, bu da bu uygulamanın kurulumuna ihtiyacınız yok demektir. İşiniz sadece yürütülebilir dosyayı (EXE dosyası) çalıştırmak ve otomatik olarak uygulama kendini sistemde başlatır. Bu araç, sadece birkaç tıklamayla okuyabileceğiniz ve yazabildiğiniz bir tahminde bulunabilen bir araçtır.

IsMyHdOK özel bir menüden hedeflenen seçimi yapmanızı sağlar. HDD ve SSD sürücülerini, aynı zamanda USB çubuklarını veya SD bellek kartlarını destekler, böylece ihtiyacınız olanla birlikte çalışabilirsiniz. IsMyHdOK dört farklı test süresi yer alıyor, özellikle ‘Kısa Test’ (on beş saniye), ‘Hızlı Test’ (yaklaşık 30 saniye), ‘Uzun Test’ (yaklaşık 60 saniye) ve ‘Çok Uzun Test’ (dört dakikaya kadar) sürer.

İşlem sonlandırıldığında, sonuçlar tables Oku ve Yaz değerleri için iki tabloda görüntülenir; Pencerenin alt kısmında, “Karşılaştırma” tahminlerini görüntüleyebilirsiniz. ‘Screenshot To File’ işlevi sayesinde, sonuçların bir görüntüsünü bilgisayarınıza PNG formatında kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
135 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.