İşCep iOS İndir – iPhone, iPad İş Bankası Cep Bankacılık Uygulaması

İşCep iOS İndir – iPhone, iPad İş Bankası Cep Bankacılık Uygulaması

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 sene önce

Ücretsiz İş Bankası iOS Bankacılık Uygulaması

İşCep İş bankasının iPhone, iPad ve iPod touch akıllı cihazlar için geliştirilen ücretsiz iOS cep şubesi uygulamasıdır. İşCep uygulaması ile bankaya gitmeye gerek kalmadan bir çok işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri gibi işlemleri günü istediğiniz anı bankaya ihtiyaç duymadan gerçekleştirin. Uygulamaya müşteri numarası yada TC kimlik numarası ile şifrenizi girerek giriş yapabilir ve hesabınızın güvenliği için cebinize gelen şifreyi girmeden işlemi tamamlayamıyorsunuz. Böyle olması sizin dışınızda kimsenin hesabınıza girmemesini sağlar. Bankamatiğe girmeden para çekebilir, kredi kartı başvurusu, havale işlemi yapabilirsiniz.

Bankanızın yapacağı duyurulara ulaşabilir, size en yakın banka, bankamatiklerin yerlerini öğrenebilir ve çalışma saatlerini görebilirsiniz. Bu ve daha fazlası için uygulamayı yükleyin.

İşCep Ekran Görüntüsü

iscep-ios-indir-iphone-ipad-is-bankasi-cep-bankacilik-uygulamasi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
501 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.