Iris İndir : Mac için Ekran Parlaklığı, Renk vb Ayarlama Programı

Iris İndir : Mac için Ekran Parlaklığı, Renk vb Ayarlama Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31.8 MB
ÜreticiDaniel Georgiev
İşletim SistemiOS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

Mac için Bilgisayar Ekranını Optimize Etme Programı

En iyi kalibrasyonu bulabileceğiniz bu kullanışlı araç yardımıyla, bilgisayar ekranının üzerindeki olumsuz etkilerden gözlerinizi koruyun. Bir ekranın önünde harcadığımız uzun süre, cihazlarımızın yoğunluğu nedeniyle çoğunlukla ezici olduğu varsayılan ayarlarla gözümüzün önünde bir sıkıntı yaratıyor. İşte bu yüzden Iris gibi bir yazılım çözümü, göz yorgunluğunuza kapılmamasını sağlamak için rengin yanı sıra sıcaklık ve parlaklığı ayarlamak istiyorsanız çok kullanışlı geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın ekranında en uygun yapılandırmayı ayarlayın

Her şeyden önce, programın en başta bir dizi temel yapılandırma seçeneği ile sizi uyaran zarif bir kullanıcı arabiriminde paketlendiğini bilmelisiniz. Daha spesifik olmak gerekirse, ana pencere, otomatik, manuel ve duraklatılmış olmak üzere üç farklı moddan seçim yapmanıza olanak tanır. Otomatik mod, yerel saatinize göre tepki verir ve ekran ayarlarınızı bakmayı kolaylaştıracak şekilde ayarlayabilir. Gün boyunca ekran çoğunlukla parlak ve mavi ışık gösterecekken gece için kalibrasyon renk yoğunluğunu sarıdan kırmızıya geçirecek şekilde azaltıyor.

Parlaklığı ve renk sıcaklığını ayarlayan çeşitli mod ve türler

Elle ayarlama modu ile birlikte yapacağınız yapılandırmada, özellikle doğrudan ışık gelmezse bilgisayarınızın ekranından en iyi şekilde yararlanmanıza izin verilir ve yüksek kontrast ihtiyacı minimumdur. Duraklatılmış moda gelince, tabii ki, program tarafından uygulanan tüm renk değişikliklerine bir son veriyor ve herhangi bir müteakip noktada yapılandırılmış kalibrasyona geri dönme ihtimali var.

Sonuçta

Programın sözde tiplerden herhangi biriyle ancak bu üç modu birleştirebilmenizi sağladığını belirtmek gerekir; bunlar, gözlerinizi korumak için kullanabileceğiniz tematik önayar değerleridir. Seçimleriniz arasında sağlık, uyku, okuma, programlama, film ve yer paylaşımı bulacaksınız; bunların her birinde deneyebilmeniz gereken özellikleri bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
203 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.