Iris İndir : Gözleri Korumak için PC Ekranını Ayarlama Programı

Iris İndir : Gözleri Korumak için PC Ekranını Ayarlama Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu38.6 MB
ÜreticiDaniel Georgiev
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows Bilgisayar Ekran Parlaklığı, Rengi vb Ayarlama Programı

Iris, renk monitöründe görüntülenen renkleri (doygunluk, renk sıcaklığı ve parlaklık) en uygun şekilde (örneğin, okuma, programlama, film izleme) veya günün saatine göre optimize eden küçük bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program iki modda çalışabilir. Otomatik olarak, resmin parametrelerini otomatik olarak değiştirir ve günün saatine uyarlar ve böylece monitör önünde çok uzun zaman geçirmiş birinin gözlerini rahatsız etmez. İkinci mod manuel moddur. Bu durumda, belirli bir zamanda yaptığımız aktivitenin türünü belirtiriz. Ayarlar, gösterimlerin rahatsız edilmeyeceği ve gözlerin daha fazla dinlenileceği şekilde otomatik olarak ayarlanacaktır. Örneğin, eğer bir şeyler okuyor isek, program siyah beyaz bir görüntü öneriyor.

Temel arayüze ek olarak, uygulamadaki gelişmiş görünüme geçebilirsiniz. Ardından daha fazla seçeneğe ulaşacağız, ancak bazı araçların yalnızca ücretli program sürümünün kullanıcıları tarafından kullanılabileceğini unutmayın.

Iris, bilgisayarınızın önünde saatlerce fazla zaman geçirirken kaçınılmaz olarak gözlerinizin yorgunluğunu azaltmanın sezgisel bir yolu ile karşımıza çıkıyor. Ekranınız için en uygun konfigürasyonu bulmanıza yardımcı olur, bu sayede teknik konularda herhangi bir çaba sarf etmenizi istemezsiniz; bu nedenle teknik becerilerinizden bağımsız olarak yeteneklerinden tam olarak yararlanacağınıza emin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
279 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.