IrfanView (İrfanView) 64 Bit Türkçe İndir

IrfanView (İrfanView) 64 Bit Türkçe İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.5 MB
Üreticiirfan Skiljan
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Resim Görüntüleme, Düzenleme ve Dönüştürme Programı

Yeni başlayanlar ve profesyoneller için güçlü ve basit bir şekilde tasarlanmış bir resim görüntüleme, düzenleme ve dönüştürme programı. IrfanView, Windows 9x, ME, NT, 2000, XP, 2003, 2008, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 için çok hızlı, küçük, kompakt ve yenilikçi bir ücretsiz (ticari olmayan kullanım için) grafik görüntüleyicidir.

Sponsorlu Bağlantılar

irfanview-64-bit-turkce-indir

IrfanView, Dünya çapında çoklu (animasyonlu) GIF desteği olan, Multipage (çok sayfalı) TIF desteği ile ve birden fazla ICO desteğiyle ilk grafik görüntüleyici yazılımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Desteklediği çoklu dosya formatı var. Çoklu dil desteği ve ile birlikte Türkçe dil desteği de vermektedir.

Programın ana işlevi, yani resim görüntüleme söz konusu ise, bu araç kolay fotoğraf taramayı etkinleştirirken hemen hemen her biçimi açabilir. IrfanView, neredeyse tüm grafik formatlarını desteklemek için üçüncü parti eklentilerle geliştirilebilir. Resmi IrfanView Plug-in paketi harika bir koleksiyondur. IrfanView Plug-in pack paketini aşağıdan indirebilirsiniz. Resimleri dönüştürebilir ve yeniden adlandırabilirsiniz.

irfanview-64-bit-turkce-indir

Sadece birkaç fare tıklamasıyla birkaç görüntünün renk derinliğini yeniden adlandırabilir, dönüştürebilir, yeniden boyutlandırabilir, kırpabilir ve değiştirebilir. IrfanView, fotoğrafları işleme, onları düzenleme, ekran görüntüsü alma, çok sayfalı görüntüleme, panoramalar oluşturma veya slayt gösterileri oluşturma konusunda bulabileceğiniz en iyi çözümlerden biridir.

IrfanView için ek diller nasıl yüklenir?

Aşağıda vermiş olduğum linklerden ister “exe” ister “zip” dosyasını indirin.

İndirilen dosyayı “IrfanView \ Dilleri” klasörünüze sıkıştırın.

IrfanView’i başlatın ve dili değiştirmek için “Özellikler-> Dil” e gidin.

IrfanView Türkçe dil dosyası EXE

IrfanView Türkçe dil dosyası ZİP

IrfanView Plug-in pack dosyası İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2164 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.