IPNetInfo İndir : İp Adresi Bilgilerini Detaylı Öğrenme Programı Türkçe

IPNetInfo İndir : İp Adresi Bilgilerini Detaylı Öğrenme Programı Türkçe

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu61 KB
ÜreticiNirsoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ücretsiz İP Adresi Bilgilerini Öğrenme

IPNetInfo, bir IP adresi hakkında mevcut tüm bilgileri kolayca bulmanızı sağlayan küçük bir yardımcı programdır: IP adresinin sahibi, ülke / devlet adı, IP adres aralığı, iletişim bilgileri (adres, telefon, faks ve e-posta) ve daha fazlasını ücretsiz olarak indireceğiniz bu program ile öğrenebileceksiniz. Ayrıca Türkçe dil desteği de mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç cümleyle anlatacak olursak, IPNetInfo size, belirli bir IP için ülke, ağ adı, sahip adı, iletişim adı, adres, e-posta, telefon, faks, ana makine adı ve çözülmüş ad gibi aşağıdaki ayrıntıları gösterir. Doğrulanacak adresleri girmenizi, pencerenin alt kısmında IP adreslerini çözümleme, ana bilgisayar adlarını IP adreslerine dönüştürme, IPv6 adreslerini algılama ve doğru sunucuyu IP adresine göre otomatik olarak kullanmayı içeren birden çok seçenek içeren ve size özel bir pencere var.

Sonuç

IPNetInfo, özellikle IP’ler hakkındaki mevcut bilgileri düzenli olarak bulmak isteyenler için oldukça kullanışlı bir araçtır.

NOT: IPNetInfo diğer dillerde de mevcuttur. IPNetInfo dilini değiştirmek için uygun dil zip dosyasını indirin, ‘ipnetinfo_lng.ini’ dosyasını çıkarın ve yüklü IPNetInfo yardımcı programıyla aynı klasöre koyun. İndirme linklerinden üçüncüsü Türkçe dil dosyasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
114 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.