iPhone / iPad için Ücretsiz Battle Royale Oyunu Fortnite İndir

iPhone / iPad için Ücretsiz Battle Royale Oyunu Fortnite İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiEpic Games, Inc.
İşletim SistemiİOS 11.0 ve üstü
Eklenme Tarihi1 sene önce

iOS için Ücretsiz Battle Royale Oyunu

Sadece bir kişi kurtulana kadar 100 oyuncunun yarıştığı bir dövüş ve aksiyon oyunu olan Fortnite ile harekete geçin. Fortnite’de, bir adaya paraşütle iniyorsunuz ve çatışmaların bitmesinden önce kaçamazsınız. Ücretsiz Battle Royale oyunlarından birisidir ve iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlar üzerinden oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun da aksiyon bir an bile eksik olmaz. Oyunun amacı oldukça basittir. Adada herkesi mağlup etmek ve hayatta kalmak. Fortnite’de olabildiğince uzun süre hayatta kalmak ve oyunu kazanmayı umarak, kalelerinizi kurmak, silahlarınızı ve ekipmanlarınızı yağmalara karşı korumak, diğer oyuncuların ekipmanlarını yağmalamak, ittifaklar kurmak ve takım arkadaşlarınıza kazanmak için yardımcı olmanın yanı sıra en son saniye de olsa onlara karşı savaşmak zorunda kalacaksınız.

Mobil cihazlarda Fortnite, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac’te bildiğiniz aynı oyundur. Aynı harita, aynı oyun, aynı haftalık güncellemeler.

Sonuçta oyunu oynarken en son ayakta olmak için savaşırken kalenizi inşa etmeyi de unutmayın. Nede olsa bir tane galip çıkmaktadır. Bol şanslar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
26 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.