iPhone iPad için SCALE İndir

iPhone iPad için SCALE İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu27.8 MB
Üretici101 Digital Co
İşletim SistemiiOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOS için Ücretsiz Scale Bulmaca Oyunu

Scale iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlar ile oynayacağınız ücretsiz bir oyundur. Scale ile ister sevdikleriniz, arkadaşlarınız ile eğlenceli zaman geçireceksiniz. Basit bir oyun yapısı sunan SCALE aynı zamanda dikkatli olmayı gerektirmektedir. Farklı şekillerde fayans şekillerinin içerisinde hareket etmekte olan topa değmeden yeterli gelecek şekilde keserek küçültmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıda oyunla ilgili kısa bir oynanış videosu bulacaksınız ve oyunun nasıl oynandığını daha iyi anlayacaksınız. Oyun yapı itibari ile bağımlılık yaratacak oyunlardandır. Oyunu yükledikten sonra eşinizle, çocuğunuzla, arkadaşlarınız ile yarışarak kimin daha iyi bir oyuncu olduğunu deneyebilirsiniz.

Oyun nasıl oynanır?

Yapmanız gereken tek şey karoları yerleştirerek tahtayı kesmek ve küçültmektir. Fayans çeşitli şekillerde gelir ve bunlara bağlı olarak tahta kesimleri yapacak ve yukarıda yer alan uzun çizgi alanının rengini doldurmanız gerekiyor. Zamanlamanız ve hassasiyetiniz konusunda çok dikkatli olun. Kesiminiz tamamlanmadan önce topa dokunursanız, bir can kaybedersiniz. Verilen hedefe ulaşırsanız yeni bir meydan okuma ile oyuna devam edeceksiniz.

SCALE kısa oynanış videosu:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
151 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.