iPhone, iPad için Metinleri Sesli Dinleme Uygulaması TextAloud İndir

iPhone, iPad için Metinleri Sesli Dinleme Uygulaması TextAloud İndir

LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu154 MB
ÜreticiNextUp Technologies, LLC
İşletim SistemiiOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOS için Yazıları Sesli Dinleme Uygulaması

TextAloud, iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızdaki metni dinlemenizi sağlar. Özellikler arasında kelime vurgulama ve ayrıca ayarlanabilir ekran renkleri, parlaklık ve metin boyutu bulunuyor. Bir diğer yararlı seçenek “Konuşma Sırasında Otomatik Kilittir” bu da konuşma devam ederken ekranınızı açık tutmanızı sağlar ve konuşma tamamlandıktan sonra ekran normal otomatik kilit ayarıyla çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

TextAloud, metin dosyalarını işleyebilen bir uygulama olarak cihazınıza kaydeder ve Dropbox ile entegre olarak kullanabilir. 27 değişik dilde olmak üzere toplam 92 Acapela sesi sunulmaktadır. TextAloud uygulaması basit bir okuyucuya sahip sahiptir. TextAloud disleksi veya diğer okuma özürlülükleri ile okuma ve anlama durumlarını geliştirmeye yardımcı olur.

Ayrıca iş adamları, her seviyedeki öğrenci, yazar, avukat, ikinci dil öğrencileri ve daha fazlası TextAloud’u günlük olarak kullandıkları önemli bir araç olarak görüyorlar.

NOT: TextAloud App, ilk uygulama satın alımıyla birlikte iki sesi içerdiğinden, bu büyük bir dosyadır (120MB), bu yüzden App Store’da satın aldıktan sonra daha kolay bir indirme için bir WiFi bağlantısı kullanmanızı öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
140 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.