iPhone, iPad için JavaScript Temelini Öğrenme Programı Learn JavaScript İndir

iPhone, iPad için JavaScript Temelini Öğrenme Programı Learn JavaScript İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu41 MB
ÜreticiSoloLearn Inc.
İşletim SistemiiOS 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce

iOS için Ücretsiz JavaScript Temel Bilgilerini Öğrenme Uygulaması

Learn JavaScript, İPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu olarak kullanılabilen ücretsiz JavaScript öğrenme uygulamasıdır. JavaScript bilgisayar vb teknolojik aletler ile iç içe olan herkes tarafından bilinen ve her geçen zaman daha da yaygın hale gelen programlama dillerinden birisidir. Gelişen teknoloji ile birlikte artık her nerede olursak olalım bu tür programlar yanımızda olacak. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlardan bir tanesini de olsa mutlaka kullanmaktayız. Eğer JavaScript öğrenmek istiyorsanız ise gerçekten çok şanslısınız. Bu tür uygulamalar her yerde bir tıkla elinizin altında olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

JavaScript programlama dilinin tüm temel özelliklerini öğrenin: web sitenizi daha etkileşimli hale getirme, web sitesi içeriğini değiştirme, formları doğrulama, çerez oluşturma ve daha pek çok şeyi yapmasını öğreneceksiniz. Tamamen ücretsiz kullanacağınız uygulama ile eğlenceli ve eğitici bir şekilde kendi JavaScript kodunuzu oluşturma sürecinde size rehberlik etmek için tasarlanmış bir dizi egzersiz ve uygulamalı alıştırma seanslarını tamamlayacaksınız.

Uygulamanın amacı JavaScript temellerini canınızı sıkmadan eğlenceli bir şekilde öğretmektir. Dünyanın her yerinden diğer kullanıcılar ile birlikte güzel vakit geçirerek JavaScript programlama dilini öğreneceksiniz. Umarım faydalı olur.

Learn JavaScript Tanıtım Videosu:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
177 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.