iPhone, iPad için GİB iOS Uygulaması Ücretsiz İndir

iPhone, iPad için GİB iOS Uygulaması Ücretsiz İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.2 MB
ÜreticiGelir Idaresi Baskanligi
İşletim SistemiiOS 7.0 veya üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce

iOS için Bedava GİB Uygulaması

Gelir İdaresi Başkanlığına ait olan GİB uygulamasını iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek mobile cihazlar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirin. Gelir idaresi resmi sayfası üzerinden yaptığınız işlemleri şimdi mobile uygulaması ile hızlıca yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olarak indireceğiniz uygulama ile Haberler, Vergi Takvimi, Vergi Mevzuatı, MTV Ödeme, MTV Hesaplama, Borç Sorgulama, Vergi İstatistikleri, Rehberler ve Broşürler, Yararlı Bilgiler, Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar bölümlerinden istediğinize tıklayarak gerekli bilgilere ulaşacaksınız.

Motorlu Taşıtlar Vergisi veya Trafikte almış olduğunuz cezaları da bu uygulama ile ödeyebileceksiniz. Yakınınızda bulunan vergi dairelerini öğrenebilir ve gitmek istediğiniz vergi dairesine ait yol tarifi alabilirsiniz. Vergiler ile ilgili bildirimler almak için “Anlık Bildirim” (push notification) özelliğini kullanın.

Uygulamada yer alan bazı bilgiler özet şeklinde sunulmakta olup daha detaylı bilgileri resmi web sitesi üzerinden elde edebilirsiniz. Uygulama basit ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kolayca kullanabilirsiniz. Facebook, Google+ vb sosyal medya aracılığı ile de paylaşımlar yapabilirsiniz.

Android için GİB uygulaması indir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
159 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.