iPhone, iPad için Firefox Web Tarayıcısı Ücretsiz Türkçe İndir

iPhone, iPad için Firefox Web Tarayıcısı Ücretsiz Türkçe İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu102 MB
ÜreticiMozilla
İşletim SistemiiOS 9.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOS için Mozilla İnternet Web Tarayıcı

Hızlı, akıllı ve kişisel Web deneyimini yaşayacağınız Firefox, Mozilla tarafından geliştirilen ücretsiz ve Türkçe İnternet tarayıcılarından birisidir. Gizlilik ve güvenli web tarayıcılarından olan Firefox Dünya’da en çok kullanılan tarayıcılar arasında yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox, mükemmel tarama hızı, günlük İnternet oturumlarınızı, temiz navigasyon modunuzu kişiselleştirmek için zenginleştirme paketi ve ekstra işlevler eklemek için üçüncü taraf geliştiricilerin sağladığı uzantıları sağlayan açık kaynaklı bir web tarayıcısıdır.

Akıllı ve zarif tasarıma sahiptir

GUI çok esnektir ve web tarayıcınızın tercihlerinize göre nasıl göründüğünü özelleştirme özgürlüğü verir. Dahası, eklentileri araç çubuğu ve menü arasında hareket ettirebilir, arama alanını (araç çubuğunda bulunur) kullanabilir ve yalnızca tek bir tıklama ile yer imi oluşturabilirsiniz.

Farklı arka plan renkleri veya düğmeleri bulunan web tarayıcınız için temalar, hava durumunu kontrol etmenize yarayacak, RSS yayınlarını okumaya ve daha pek çok şey yapmanıza olanak tanıyan ek araçlar içeren ve kullanıcıların ilgisini çekmek için daha fazla yol var.

Temel özellikler

Firefox, yazım denetimi, indirme yöneticisi, sekmeli düzen, yer imi yöneticisi, açılır pencere engelleyici ve diğer birkaç özellik içermektedir. URL çubuğu veya adres çubuğu ziyaret edilen web sitelerini hatırlayarak, olası eşleşmeler sunar ve seçebileceğiniz web siteleri içeren bir liste görüntüler.

Sonuç olarak Firefox beklentilerinizi karşılayacak özellikler ile donatılmış popüler bir web tarayıcıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
154 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.