iPhone iPad için Ev İç Tasarım ve Oda Dekorasyonu Programı Planner 5D İndir

iPhone iPad için Ev İç Tasarım ve Oda Dekorasyonu Programı Planner 5D İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu209 MB
ÜreticiPlanner 5D
İşletim SistemiiOS 9.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOS için Türkçe Ücretsiz Ücretsiz 2D ve 3D Tasarım Programı

Planner 5D evinizle ilgili her çeşit fikirlerinizi pratiğe dökmeden önce 2D ve 3D olarak tasarım halinde oluşturmanıza ve görüntülemeye yardımcı olacak ücretsiz bir uygulamadır. Dil sorunu olanlar içinde Türkçe dil desteği verdiğini söyleyelim baştan. Evinizin herhangi bir yeri ile ilgili aklınıza gelen her çeşit düşüncenizi önce bir tasarıma dökerek son halini görün. İster yeniden yapılacak bir ev için ister tadilat gereği duyuyor ve yeni bir projeniz var ise zaman kaybetmeden Planner 5D programını deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

En yeni ve en şık tasarım şaheserlerini ve bir defalık kreasyonları tek bir yerde keşfedin. Program aklında fikir olmayanlar yada yeni bir şeyler arayanlar için hem kullanıcıların hem de kendi bünyesinde hazırladığı tasarımları kullanıcılara sunmaktadır. Bu şekilde yardım alarak ufkunuzu genişletebilirsiniz. Projenizi tek bir tıklama ile foto gerçekçi görünmesini sağlayın.

Herhangi bir 3D modelleme becerisine gerek duymadan profesyonel 3D görünümü kolayca yakalamanıza yardımcı olacak her çeşit destek bulunmaktadır. İstisnai durumlar dışında 3D modelleme becerisine ihtiyaç duyulmadığı için foto gerçekçi 3D görüntüleri yapmak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı.

Son olarak ise anlık görüntülerinizi doğrudan geliştiricinin sunucusunda oluşturun. Bilgisayarınıza ek bir yazılım yüklemenize gerek yoktur ve dolayısıyla cihaz hafızanızdan hiçbir şey kullanılmaz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
189 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.