iPhone / iPad için 3D RPG Savaş Oyunu Hero Hunters İndir

iPhone / iPad için 3D RPG Savaş Oyunu Hero Hunters İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiHothead Games Inc.
İşletim SistemiiOS 9.0 veya üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

iOS için Ücretsiz RPG ve PvP Savaş Oyunu

Hero Hunters iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlar ile oynanabilecek ücretsiz RPG savaş oyunlarından olup konsol kalitesinden 3D görseller ile donatılmış ve oyuncuyu Dünya çağında milyonlarca diğer oyuncuların bulunduğu devasa bir oyuncu Dünyasına çağırmaktadır. PvP savaş oyunlarını sizde seviyorsanız ise deneyin derim. Oyun online (çevrimiçi) oyundur. Bu oyun RPG, PvP, 3D, takım savaşlarını oyuncuya sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hero Hunters 50’nin üzerinde oyuncu kahramanlarından kendinize uygun olanları ile bir takım oluşturun. Oluşturacağınız bu oyuncu listesinde yer alacak kahramanların her biri kendi tarzında savaş ekipmanları, silahlar ve daha fazlasını barındırıyor. Güçlü olduğunu düşündüğünüz karakterleri toplayın. Bunların arasından en iyi özelliklerde 5 kahraman ile bir takım oluşturun ve diğer oyuncuların karşısına çıkın.

Düşmanı ele geçirmek için doğru takımı toplayın. Mükemmel kombinasyonu bulmak için kadrolarınızı karıştırın, suikastçiler ve saldırı sınıflarınız düşmanı ele geçirirken tanklarınızı ve şifacılarınızı gözetim altında tutun. Takımın her ne kadar başarılı bir oyun geçirirse elde edeceğiniz puanlar ve başarılar ile diğer oyuncuların önüne geçecek, sıralamalarda üst sıralara çıkacaksınız.

Hero Hunters Tanıtım Videosu:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
38 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.