iOS için Ücretsiz Sonsuz Araba Yarışı Racing Limits İndir

iOS için Ücretsiz Sonsuz Araba Yarışı Racing Limits İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiSBK Games
İşletim SistemiiOS 8.0 veya üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce

iPhone, iPad için Online Araba Sürme Oyunu

Trafikte araba sürmeyi hiç denediniz mi? Şehir içi yada şehrin dışındaki yollarda araba süreceğiniz çevrimiçi (online) ve çok oyunculu (multiplayer) yarış oyunlarından birisidir. İster acemi olun ister profesyonel bir oyuncu olun keyif alacağınızı düşünüyorum. Acemi oyuncular için basit ve hassas oyun kontrolleri ile zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun hakkında detaylı bilgi verecek olursak; oyun taşıyıcı, sonsuz, zaman, serbest ve çok oyunculu mod olmak üzere 5 farklı oyun modu. Gece, gündüz ve gün batımı olmak üzere 3 farklı zaman seçimi yaparak yarışmak. Arkadaşlarınız ile oynamayı seviyor musunuz? Eğer evet ise o zaman ister yakınınızda olsun ister Dünyanın neresinde olursa olsun arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile yarışabilirsiniz.

Bu tarz oyunlar da arabanızın hızı ne kadar yüksek olursa ve diğer araçlara yakın geçmek size daha fazla puan kazandırmaktadır. Helikopter, geri, kaput ve kokpit olmak üzere 4 çeşit kamera seçeneği var. Aracınızı özelleştirmek için mevcut seçenekleri kullanabilirsiniz. Bunların dışında söyleyeceğim eğlenceniz bol olsun.

Android için Racing Limits İndir

Racing Limits Oyun Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
203 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.