iOS için Norton Identity Safe İndir – Güvenli Şifre, Parola Yöneticisi

iOS için Norton Identity Safe İndir – Güvenli Şifre, Parola Yöneticisi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu87.4 MB
ÜreticiNorton
İşletim SistemiiOS 8.0 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce

iPhone, iPad ve iPod Touch için Şifre Yönetme Uygulaması

Norton Identity Safe iOS işletim sistemli mobile cihazlar için tasarlanmış ücretsiz bir şifre yönetme uygulamasıdır. Şifrelerinizi aklınızda tutmakta zorlanıyor veya güvenli, güçlü şifreler oluşturmakta zorlanıyor iseniz o zaman Norton Identity Safe aradığınız uygulama olabilir. Oluşturacağınız tek şifre ile bütün hesaplarınıza ait olan şifreleri güvenli bir ortamda saklayacak ve istediğiniz zaman her yerden kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgilerinizi güvende tutmak, düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Bir şifre yöneticisi, hesaplarınızı kilitlemenize ve bilgisayar başında oturduğunuz her seferinde oturum açma bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan kaydetmenize yardımcı olacaktır. Tüm giriş ve şifreleriniz tek ve güvenli bir yerde saklanır. Parola yöneticileri, hatırlamakta oldukları kadar zor olan parolaları kullanabilmenizi sağlayarak verilerinizi güvende tutar.

İster evde veya ofiste olun, çevrimiçi hesaplarınız için hem güçlü hem de benzersiz şifreler kullanın. Bilgisayar korsanları, büyük web sitelerinin savunmasına girmeyi başardılar ve aynı kimlik bilgisini bir kereden fazla kullandığını düşünerek, yüzlerce diğer popüler site üzerindeki bilgilerinizi ele geçirecekler. İşte bu tür olumsuz durumlardan kurtulmak için sizde güvenli bir şifre yönetme programından yardım alabilirsiniz.

İlk girişten sonra, şifreleriniz ve diğer verileriniz çevrimdışı olduğunuzda bile kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
144 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.