iOS için Ebeveyn Çocuk Denetimi Uygulaması Kaspersky SafeKids İndir

iOS için Ebeveyn Çocuk Denetimi Uygulaması Kaspersky SafeKids İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu196.7 MB
ÜreticiKaspersky Lab
İşletim SistemiİOS 10.0 veya üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce

iPhone / iPad için Çocuk Takip ve Denetim Uygulaması

iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu şekilde indireceğiniz bu uygulama ile çocuğunuzun İnternet üzerinden ne yapacaklarını belirleyebilir ve GPS sistemi ile takip ederek neler yaptığını kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz / Pro olmak üzere iki farklı sürüm ile hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuğunuzu dijital Dünya’nın ortamından uzak tutamıyor olabilirsiniz, ancak güvenli bir şekilde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Kaspersky SafeKids uygulaması bu konuda size gerekli desteği verecek. Zaman planlaması, GPS güvenli alanı ve pil seviyesi izleme, şüpheli faaliyetler hakkında uzaktan ayarlamalar yapabilme ve bildirimleri ile çocuklarınızın aradığı, buldukları ve paylaştıkları şeylerin özetleyen bir rapor halinde görebilme. Çocuklarınızla bağlantıda kalabilirsiniz ve güvenli bir yerde olduklarından emin olabilirsiniz. Bunun için de GPS sisteminden faydalanmanız önerilir.

Ücretsiz sürümü ile alacağınız yardımlar;

Yetişkinlere yönelik içeriğe erişimi engelleme. Çocuklarınızın uygulama kullanımını yönetme. Şüpheli arama sonuçlarını tarayıcılarda engelleme. Engellediğiniz / izin verdiğiniz sitelerin ve uygulamaların bir listesini kişiselleştirin. Cihaz ekranındaki süre sınırlarını ayarlayın. Kuralları kolayca yönetin ve bir özet raporu şeklinde kontrol edin. Engellenen web sitelerine veya uygulamalara erişime uzaktan izin verin. Uzman psikologlardan dijital tehlikeleri ve diğer çevrimiçi güvenlik tehditleri hakkında çocuklarınızı nasıl eğiteceğinize dair ipuçları alın.

Uygulamayı kullanmak için;

  • Kendi cihazınıza “Ebeveynler” modu ile yükleyin.
  • Çocuğunuzun cihazına “Çocuklar” modu ile yükleyin.
  • İlk kurulum ve koruma kuralları yönetimi için my.kaspersky.com/mykids adresindeki “Kids” sekmesinden My Kaspersky hesabınızda oturum açın. Tüm Kaspersky Safe Kids kurulumları için lütfen tek bir My Kaspersky hesabı kullanın.

Kaspersky SafeKids Tanıtım Videoları:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
144 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.