İnternet TV İndir : Ücretsiz 1800’den Fazla Online Kanal İzleme

İnternet TV İndir : Ücretsiz 1800’den Fazla Online Kanal İzleme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.7 MB
ÜreticiHolersoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Ücretsiz Yerli Yabancı İnternet TV Programı

PC’nizde 2 Dakika gibi bir kısa zaman ayırarak TV İzlemeye başlayabilirsiniz. Ücretsiz İnternet TV’yi indirin ve tüm dünyadan (100’den fazla ülkeden) 1800’den fazla TV kanalına erişim sağlayın. Programın hem ücretsiz hem de Pro olmak üzere iki farklı versiyonu yer almaktadır. İster bedava olsun ister Pro sürümü olsun fark etmiyor yine de 1800’den fazla kanalı izleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Binlerce TV kanalı izleyebilme

Ücretsiz İnternet TV, dünya çapında 1800 çevrimiçi TV istasyonu görüntülemenize olanak sağlayan bir İnternet televizyon tarayıcı programıdır. İhtiyacınız olan tek şey bir Windows PC ve bir İnternet bağlantısı. TV kanalları internet bağlantınız üzerinden aktığı için PC TV kartına gerek yoktur. Televizyon kadar basit, listeden bir kanal seçmeniz yeterlidir ve ana pencerede oynatılır. Ücretsiz İnternet TV, alternatif programlama, dil öğrenme, yabancı kültürler, eğlence, spor veya haberlerle ilgilenen insanlar için idealdir.

Özel yapılandırma ayarlarına ihtiyaç yok

Gerekli abonelik olmadan 1800’den fazla çevrimiçi İnternet / Uydu TV kanalı ve canlı brokostu ziyaret edebilirsiniz. Canlı Spor, TV Şovları ve Filmler ve daha fazlası. Ücretsiz İnternet TV, bilgisayarınızdaki düzenli Televizyonu taklit eder. Tek yapmanız gereken listeden bir kanal seçmek ve ana pencerede oynatmak. Bu uygulama, tüm kanallara erişmek için herhangi bir özel yapılandırma veya ayar gerektirmez.

Sonuç

Spor, TV şovları, müzik, filmler, hava durumu, çocuk kanalları ve daha pek çok şey dahil olmak üzere tüm dünyadan 1800’e kadar TV kanalı sunmaktadır. Yazılımımız uydu TV ücretleri için mükemmel bir çözüm veya sadece alternatif bir uydu TV hizmeti isteyenler için başarılı bir programdır.

NOT: İndirme linklerinden birinci ücretsiz versiyonu, ikincisi Pro sürümü içindir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
126 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.