Internet Speed Meter Lite İndir – Android Telefon, Tablet İnternet Hızını Ölçme

Internet Speed Meter Lite İndir – Android Telefon, Tablet İnternet Hızını Ölçme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiDynamicApps
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi3 ay önce

Android için Ücretsiz İnternet Hızını Ölçme Uygulaması

Internet Speed Meter Lite ücretsiz hizmet veren ve Android mobil cihazlar olan telefonlar ve tabletlerde kullanmış olduğunuz İnternet hızını test etmenize yardımcı olacak bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Speed Meter Lite ile İnternet hızınızı test ettikten sonra durum çubuğunda göreceksiniz. Bildirim bölmesinde kullanılan veri miktarı gösterilir. Bu, durum cihazınızı kullanırken istediğiniz zaman ağ bağlantısını izlemenize yardımcı olacaktır.

Hız testini Wi-fi ve mobil veri (mobil ağ) olarak ayrı şekilde ayarlamanız mümkün. 30 günlük süreçte yapacağınız testlere ait olan istatik sonuçları. Dosya, uygulama, oyun vb indirmeler ve İnternet sayfalarının yükleme hızlarını ayrı ayrı görün. İnternet etkinliklerinizi her an için izleme, çalışmakta olan uygulamaların gerçek zamanlı hızlarına ulaşmak vb istatistiki sonuçlar oldukça faydalı özellikler arasında yer alıyor.

Basit tasarımı kullanırken size zorluk çıkarmayacak ve uygulama arayüz rengini değişirme vb bir takım ayarlamalar ile severek kullanabileceğiniz bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
12 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.