İnternet Sitesi Yasağını Ortadan Kaldırma Programı İndir

İnternet Sitesi Yasağını Ortadan Kaldırma Programı İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu117 KB
ÜreticiBetternet Technologies Inc.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Chrome Tarayıcı için Betternet VPN Eklentisi

Betternet Unlimited Free VPN Proxy Google Chrome tarayıcınıza yükleyerek İnternet kısıtlamalarını aşmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir eklentidir. Çok küçük bir boyuta sahiptir. Sorunsuz şekilde indirin ve tek tıklama ile başlatarak kullanmaya başlayın. Programı başlattıktan sonra kendisi otomatik olarak hızlıca en yakın sunucular ile bağlantı kurar. Hızlı ve kararlı bir web bağlantısı kurarak herhangi bir yavaşlama sıkıntısı yaşamadan özgürce dolaşın. Hem akıllı cihazlar hem de PC üzerinden kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

internet-sitesi-yasagini-ortadan-kaldirma-programi-indir

Betternet Free Windows VPN Windows PC’ler için İnternet engellerini aşmanıza yardımcı olacak ücretsiz VPN programlarındandır. PC’nizde kullanabileceğiniz sınırsız Free VPN alabilirsiniz. Herhangi bir web sitesi engelini ortadan kaldırmak, coğrafi kısıtlamaları aşarak web siteleri ya da TV kanalları engelini kaldırarak bağlantınızı güvenli hale getiren ve gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak.

internet-sitesi-yasagini-ortadan-kaldirma-programi-indir

Windows için Betternet sınırsız ve ücretsiz bir VPN’dir. Tüm engellenen web sitelerine erişim sağlar ve web’de sörf yaparken bağlantınızı güvenli ve anonim hale getirir. Sen “Bağlan” butonuna bir tıklama ile hızlıca VPN sunucularına bağlanarak kullanabilirsiniz. Tüm engellenen web siteleri engelini kaldırmak mümkün olacak ve İnternet’de gezinirken gizliliğiniz korunur.

Betternet Windows VPN ile engellenen web siteleri Chrome web tarayıcısında erişilebilir hale gelir. Her yerde, YouTube, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerine ve daha fazlasına erişebilirsiniz. Hızlı bir şekilde hükümet tarafından engellenen tüm sosyal ağları ve haber sitelerine ulaşmak mümkün olacak.

internet-sitesi-yasagini-ortadan-kaldirma-programi-indir

Güvenli bir şekilde web üzerinde anonim gezinmek online kullanıcı için en önemli şeylerden biridir. Betternet, Windows VPN ile veri ve kişisel bilgilerinizin İnternet üzerinde etkinliğini izleyebilir ve herkese karşı güvence altına alınmaktadır. Güvenle hackerlardan korkmadan ortak Wi-fi bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
326 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.