İnternet Güvenlik Programı Emsisoft Internet Security 32-64 Bit İndir

İnternet Güvenlik Programı Emsisoft Internet Security 32-64 Bit İndir

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu256.4 MB
ÜreticiEmsisoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows PC için Emsisoft İnternet Güvenliği

Kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden tam koruma sağlamanın yanı sıra İnternet etkinliğinizi istenmeyen bağlantılar için izlemek için tasarlanmış tam özellikli bir güvenlik paketi ile Windows cihazlarınızı güvenli bir şekilde kullanın. Sunduğu güçlü güvenlik hizmeti ile etkili bir antivirüs ve İnternet güvenliği programı arıyor iseniz piyasada bulabileceğiniz başarılı programlardan biriside budur.

Sponsorlu Bağlantılar

Tehlikeleri gerçek zamanlı tespit eder

Eğer bir sitenin güvenilir olup olmadığını anlayamıyor iseniz o zaman mutlaka bir güvenlik programı kullanmanız gerekiyor demektir. Çünkü güvenilmeyen web sitelerinden programlar indirmek, PC bütünlüğünü olumsuz etkiler ve bilgisayar performansını düşürebilir. Emsisoft Internet Security, tüm aktif programları gerçek zamanlı olarak izleme ve yeni bilinmeyen virüsler, Truva atları, solucanlar ve diğer tehlikeli programları saptamanın etkili bir yolunu sunar.

3 farklı koruma kalkanı

Emsisoft Internet Security’yi kullanarak bilgisayarınızı ve önemli dosyalarınızı kötü niyetli saldırılara, virüslere, casus yazılımlara veya reklam yazılımlarına karşı korumak için kullanabilirsiniz. Programın dikkat çeken önemli özelliklerinden biri, her biri sahte veya kötü niyetli web sitelerine erişimi engelleyen, “Dosya Koruma”, “Davranış Engelleyici” ve “Sörf Koruma” olmak üzere üç farklı gerçek zamanlı koruma aracı içeriyor olmasıdır.

Pop UP’ları engeller

PUP algılamayı (Potansiyel Olarak İstenmeyen Programlar) etkinleştirebilir, böylece bir araç çubuğu veya başka bir üçüncü taraf uygulaması, sizden habersiz yüklenmek istediğinde, Emsisoft Internet Security sizi uyarır ve potansiyel olarak tehlikeli dosyaları kaldırır.

Bankacılık işlemlerinizi güvenle yapın

Uygulama ayrıca e-postaları tararken, işlem yaparken veya alıyor olsanız bile, tanımınızı ve kritik verilerinizi korur. Bu şekilde, bilinmeyen veri aktarımlarını engelleyebilir, yalnızca güvenli programların PC’nizle bağlantı kurmasına ve güvenli bir modda bankacılık işlemlerini gerçekleştirmesine izin verebilirsiniz. Ayrıca, Emsisoft Internet Security’yi kullanarak, kişisel şifrelerinizi ve kişisel bilgilerinizi keylogger’lar ve fidye yazılımları tarafından çalınmasını önleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
175 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.