İnternet Explorer 11 64 Bit Türkçe İndir

İnternet Explorer 11 64 Bit Türkçe İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1
Eklenme Tarihi2 sene önce

Ücretsiz Popüler Türkçe Web Tarayıcısı

Yeni nesil uygulamalara ve kullanıcıların ve geliştiricilerin ihtiyaçlarına aynı şekilde uyacak şekilde tasarlanmış özellikler içeren hızlı ve güvenli bir web tarayıcısıdır. 64 Bit Bilgisayarlar için Türkçe ve ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Explorer 11, Windows 8.1 üzerinde çalıştırılan ilk IE sürümüdür ve kendisini Windows 7 bilgisayarlarda da kullanabilir hale getirir. IE 11, kullanıcıların ihtiyaçlarını her zamankinden daha hızlı karşılayan, hızlı ve yüksek performanslı bir tarayıcı olarak öne çıkan IE 9 ve IE 10’un öncülerinden çok daha üstündür.

internet-explorer-11-64-bit-turkce-indir

Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına Windows güncelleme özelliği aracılığıyla erişilebilir hale getirilmiştir. Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına Windows güncelleme özelliği aracılığıyla erişilebilir hale getirilmiştir. Tarayıcının bu sürümü ile karşılaşacağınız en önemli özellikleri “Geliştirilmiş arayüz, standart uyumlu araçlar, WebGL desteği, geliştirilmiş JavaScript performansı, site sabitleme, gelişmiş bir gezinme çubuğu ve geliştiriciler için yeni bir araç seti”.

Geliştiriciler, hata ayıklama ve bellek testi için kullanılan modüllerin yanı sıra, çeşitli cihazlardaki tarayıcı sürümleri ve kullanıcı arayüzü yanıt verme özelliği için bir emülatör gibi daha zengin bir dizi araçtan yararlanmaktadır. WebGL desteğiyle, tarayıcı artık yüksek hızda 3D grafikleri oluşturabilir, böylece yüklü sayfalarda bile daha hızlı olur.

Son olarak İnternet Explorer 11 heyecan verici ve geliştirilmiş yetenekler serisi ile yepyeni bir seviyeye ulaşmış gözüküyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5365 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.