Internet Cafe İndir : Windows İnternet Cafe Programı

Internet Cafe İndir : Windows İnternet Cafe Programı

LisansDemo
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14.4 MB
ÜreticiRuslan Scherbatuk
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için İnternet Cafe Programı

İnternet kafenizi daha verimli bir şekilde yönetmenizi sağlayan, kolay ve kullanıcı dostu bir yazılım uygulamasıdır. Internet Cafe programı Windows bilgisayara indirerek, İnternet kafelerini daha verimli bir şekilde yönetmek isteyenlere yardımcı olacak, ödemeleri takip ederek, istatistik üreten, işgal edilen bilgisayarları ve listeyi devam ettiren küçük bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı yükleme işleminden sonra minimal tasarımlı bir kullanıcı arayüzü ile karşılaşırsınız. Sonuç olarak, herkes IT dünyasındaki önceki deneyimlerine bakılmaksızın zorluklarla karşılaşmadan kullanabilir.

Bu yardımcı program, kafenizde bulunan tüm bilgisayarları ana pencerede gösterir ve müşterilerin istediği dakika veya saat sayısını girmenizi sağlar. Geri sayımı görmek, indirimler sunmak ve istatistik üretmek de mümkündür. İkincisi, daha sonraki bir tarihte incelemek için bir TXT dosyasında HDD’ye kaydedilebilir.

Bir patron ve çalışan modu arasında geçiş yapabilirsiniz, ilk olarak belirli seçeneklere erişimi kısıtlamanıza izin verir. Örneğin, görüntüleme raporlarını, veritabanlarını temizlemeyi, fiyatları değiştirme ayarları vb.

Trafik kontrolü etkinken, oyunlar ve İnternet saatleri farklı hızlarda ayarlanabilir. Ayrıca, blok ve alarm listeleri oluşturmak, sistem tepsisinde programı en aza indirmek, durdurma düğmesine bastıktan sonra zaman girişini temizleme, sunucu uygulamasının tüm seslerini kapatma ve bağlantı kesildiğinde bildirimler alma gibi çeşitli özelliklerde mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
125 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.