İntel Tek Çift Dört Çekirdekli ve Core i7 İşlemci Sıcaklığını İzleme Programı

İntel Tek Çift Dört Çekirdekli ve Core i7 İşlemci Sıcaklığını İzleme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu323 KB
ÜreticitechPowerUp
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Real Temp : Windows için Ücretsiz İşlemci Sıcaklığını İzleme Programı

Real Temp, tüm İntel tek çekirdekli, çift çekirdekli, dört çekirdekli ve Core i7 işlemciler için tasarlanmış bir sıcaklık izleme programıdır. Bu işlemcilerin her bir çekirdeği, sıcaklık verilerini, CPU için güvenli maksimum işletim merkez sıcaklığı olan TJMax’e göre raporlayan bir dijital termal sensöre (DTS) sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kuruluma gerek yok

Kurulum paketi olamadığından dolayı program dosyalarını sabit diskin herhangi bir bölümüne kaydedebilir ve uygulamayı başlatmak için yürütülebilir dosyayı tıklamanız yeterlidir. Herhangi bir bilgisayarda kolayca çalıştırılabilmesi için Real Temp’i bir USB flaş diskine veya benzer bir saklama birimine kaydetmektir. Windows kayıt defterinde veya Başlat menüsünde yeni girişler oluşturmaz.

Kolay kullanıcı arayüzü

Ana pencere görsel açıdan çekici unsurları içermez, ancak gezinmek kolaydır. Mevcut işlemci sıcaklığını ve kaydedilen minimum ve maksimum okumadan maksimum değeri, kayıt süresiyle termal durum arasındaki farkı gösterir.

Sensör kriterlerini çalıştırın ve zengin ayarları kişiselleştirin

Ortalama CPU yükünü ve maksimum sıcaklık, zaman, hız ve puandan farkı bulmak için sensör testleri yapmak mümkündür. Özelleştirme ayarları ile ilgili olarak, maksimum sıcaklığı kalibre edebilir, CPU çekirdeğini ve maksimum sıcaklık değerini izlemek için sistem tepsisi simgelerini etkinleştirebilir, alarmları etkinleştirebilir, tüm etkinliği dosyaya kaydedebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayarlar varsayılana geri yüklenebilir.

Sonuç

Gelişmiş seçenekleri ve çok yönlü özelleştirme ayarları sayesinde Real Temp, işlemci sıcaklığını izlemek için basit bir araç arayışında olan çoğu kullanıcının gereksinimlerini karşılamalıdır. PC kapanması gibi aşırı ısınma durumunda otomatik görevlerle donatılamıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
150 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.