İnstagramdan Programsız Video ve Fotoğraf İndirme Siteleri?

İnstagram milyonlarca kullanıcıya sahip popüler fotoğraf ve video paylaşım sitelerinden birisidir. Tabi bu fotoğraf ve video paylaşım sitesinde her gün milyonlarca resim ve video paylaşılmaktadır. Paylaşılan bu video ve fotoğrafları bilgisayarına indirmek isteyen kullanıcılar olarak programlarda gereksinim duymaktayız. Ancak bu tarz indirme işlemleri için açılmış olan siteler mevcut. Basit bir kaç işlem ile video ve fotoğrafları hızlıca indirerek bilgisayara kaydedebilirsiniz. Bu tarz indirme işlemleri basittir dedik. Evet yapmanız gereken indirmek istediğiniz video veya fotoğrafın linkini kopyalayıp sitede gösterilen yere kaydetmek ve ardından indirme seçeneğine tıklamak gerekiyor. Bu kadar basit.

Sponsorlu Bağlantılar

Program İndirmeden İnstagramdan Video ve Fotoğraf İndirme

Aşağıdaki listede yer alan sitelerin hepsi aynı amaç ile kurulmuşlardır. Hepsi aynı tarz bir sistemle çalışıyorlar. Yapacağınız tek şey fotoğraf ve videoların linkini İnstagramdan kopyalayıp sitede yer alan alana yapıştırıp ardından Download (İndir) tıklamaktır. Onun için sitelerle ilgili daha detaylı bilgi vererek kafanızı şişirmek istemedim. Çünkü kullanımları oldukça basit.

Evet bakalım listemizde hangi siteler var!

DownloadGram

ForHub.IO

InstaSave

gramsave

instaphotodownloader

10insta

weynstag

downloader4insta

insta-downloader

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
276 kez okundu

İnstagramdan Programsız Video ve Fotoğraf İndirme Siteleri? Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Helen dedi ki:

    Çok iyi bir site daha tanıyorum – https: /sssinstagram.com Instagram’dan fotoğraf veya video kaydetmek istiyorsanız, bir video veya resim içeren bağlantıyı alın, ardından bağlantıyı web sitemizin ana sayfasına yapıştırın ve “İndir” düğmesine basın .

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.