imo İndir – Windows PC için Ücretsiz Görüntülü ve Sesli Sohbet Programı

imo İndir – Windows PC için Ücretsiz Görüntülü ve Sesli Sohbet Programı

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu10.6 MB
Üreticiimo.im
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 sene önce

Bedava Sesli ve Görüntülü Sohbet ve Mesajlaşma Programı

imo Windows Bilgisayarlara indirerek sohbet ve mesajlaşmalar yapabilmeniz için tasarlanan programlardan bir tanesidir. Popüler şekilde kullanılan program ile sizde milyonlarca kullanıcı arasına katılın. Toplu şekilde sohbetler edebilmek için grup sohbetleri etmenize izin veren imo daha iyi bir şekilde kendinizi ifade edebilmenize yardımcı olması için de yüzlerce etiketlerden faydalanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe dil desteği ile birlikte indirebileceğiniz program ücretsiz olarak sunuluyor. Dünyanın neresinde olursa olsun kişiler ile 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi bağlantısı üzerinden herhangi bir ücret ödemeden bağlantı kurarak sohbet ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Üstelik bu görüşmeleri yaparken yüksek kaliteli bir şekilde ekran görüntüsü sunmaktadır. Grup sohbetleri yada mesajlaşmalar esnasında video ve fotoğraf gönderip alabilirsiniz. Windows platformu için kullanabileceğiniz program ayrıca diğer akıllı cihaz platformları içinde indirebilirsiniz.

Görüntülü sohbet programları biz kullanıcıları için oldukça faydalı olmuştur. Uzakta olan sevdiklerimiz ile görüntülü sohbetler edebilir ve böylece hasretimizi gidermiş oluyoruz.

imo Ekran Görüntüsü

imo-indir-windows-pc-icin-ucretsiz-goruntulu-ve-sesli-sohbet-programi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
15899 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.