ImageMagick Bitmap Görüntü Oluşturma ve Dönüştürme Programı İndir

ImageMagick Bitmap Görüntü Oluşturma ve Dönüştürme Programı İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu23.3 MB
ÜreticiImageMagick Studio LLC
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Bitmap Görüntü Oluşturma, Düzenleme ve Dönüştürme Programı

Bu basit ve anlaşılır yazılım çözümü kullanarak bitmap görüntülerini çok çeşitli formatlarda kesintisiz olarak oluşturun, düzenleyin ve dönüştürün.

Sponsorlu Bağlantılar

ImageMagick, bitmap görüntüleri oluşturmak, düzenlemek, oluşturmak ve dönüştürmek için size sezgisel bir ortam sağlayan ücretsiz küçük bir yazılım parçasıdır.

Programın temel işlevi, bitmap görüntüleri PNG, JPG, JPEG veya BMP gibi benzer dosya biçimlerine dönüştürmenize yardımcı olmaktır. Birkaç örnek vermek gerekirse isim değişikliği, keskinleştirmek, döşeme eğrilikleri, çevirmek, döndürmek, yeniden boyutlandırma, bulanıklık, renk tonu, şekiller ve çeşitli özel efektler ekleyebileceğiniz çeşitli düzenleme seçenekleri yer almaktadır.

Program metin eklemenize, animasyonlar oluşturmaya, montaj yapmaya, özellik eklemeye, bileşen etiketlemeyi bağlamasına, karmaşık metin düzenini düzenlemesine, görüntü bölgelerinin dışına piksellere erişmesine, bir görüntüyü başka bir öğe ile örtüşüp örtüşmesine göz atabilirsiniz.

İnceleme Sonucu

Bitmap görüntüleri oluşturmak, düzenlemek ya da dönüştürmek için ImageMagick kullanın. PNG, JPEG, JPEG-2000, GIF, TIFF, DPX, EXR, WebP, Postscript, PDF ve SVG dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde (200’den fazla) görüntüleri okuyabilir ve yazabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
177 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.