Image Tuner İndir: Toplu Fotoğraf Düzenleme Boyutlandırma Dönüştürme

Image Tuner İndir: Toplu Fotoğraf Düzenleme Boyutlandırma Dönüştürme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.9 MB
ÜreticiBurnAware Technologies
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Ücretsiz Resim Düzenleme, Boyutlandırma ve Dönüştürme Programı

Toplu modda popüler dosya türlerinin yeniden adlandırma, yeniden boyutlandırma, dönüştürme, değiştirme, efektler ve filigran gibi işlemleri fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz. Image Tuner, TIF, GIF, JPG ve PNG gibi en popüler dosya türlerini ve işlenmemiş RAW resimleri destekleyen kullanımı kolay bir resim düzenleyicidir. Yeniden boyutlandırma, filigranlar, dönüştürme ve yeniden adlandırma gibi birkaç kullanışlı tweaks içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sorunsuz kurulum ve sezgisel kullanıcı arayüzü

Program çok hızlı ve herhangi bir sorun olmadan yüklenir. Benzersiz bir görünüm sayesinde arabirimi gezinmek kolaydır. Görüntü dosyaları, dosya tarayıcı, klasör görünümü veya sürükle ve bırak yöntemini kullanarak görev listesine eklenebilir. Toplu işlem desteklenir; bu, genel görev süresini azaltmak için bir kerede birden fazla dosya ile çalışabileceğiniz anlamına gelir.

Görüntü ayarlamalarını toplu modda yapma

Çimdik gibi, fotoğrafları yüzde veya boyuta (önayar veya özel) göre yeniden boyutlandırabilir ve filtreler kullanabilir, bir görüntü filigranı uygulayabilir ve opaklığını ve konumunu ayarlayabilir ve resimlerini dönüştürebilirsiniz diğer formatlara (JPEG, PNG, BMP, GIF veya TIFF) kopyalayın ve gerekirse JPEG ve PNG ayarlarını yapılandırın.

Dosyaları yeniden adlandırın ve resim efektleri uygulayın

Bir adlandırma deseni belirleyebildiğiniz için toplu yeniden adlandırma aracı yeterince kolaydır. Image Tuner tarafından sağlanan diğer efektler, EXIF ​​ve genel bilgileri sıfırlayabilir, resimleri çevirip döndürebilir, otomatik olarak onları kesebilir ve ton, doygunluk, parlaklık ve kontrast seviyelerini ayarlayabilir.

Devam eden projeleri kaydedin

Görüntüler, küçük, yerleşik bir çerçevede önizlemesi yapılabilir, ayrıca ikincil bir pencere açarak büyütülebilir. Buna ek olarak, devam etmekte olan bir proje dosyaya kaydedilebilir ve daha sonra daha rahat bir zamanda yeniden başlayabilir. Ayarlar varsayılana geri yüklenebilir. Görüntü Tuner’ın, düşük CPU ve RAM kullandığı için PC performansı üzerinde çok az etkisi vardır.

Sonuç

Image Tuner, toplu modda yeniden boyutlandırma, dönüştürme ve yeniden adlandırma gibi popüler işlemleri gerçekleştirmek için basit bir çözüm sunar.

NOT: Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.

NOT: Yalnızca kişisel kullanım için ücretsizdir. Uygulamayı ticari bir çevrede kullanmak için Pro sürümüne geçmeniz gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
159 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.