HWiNFO İndir Bilgisayar Sistem Analiz Programı (32 Bit / 64 Bit / Portable)

HWiNFO İndir Bilgisayar Sistem Analiz Programı (32 Bit / 64 Bit / Portable)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.6 MB
ÜreticiMartin Malik
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows PC için Ücretsiz Analiz Programı

Windows Bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz olarak PC’niz hakkında detaylı bilgiler öğrenebileceğiniz bir programdır. Windows 32 Bit ve 64 Bit Bilgisayarlara indirebileceğiniz programı aşağıda ayrıca Portable olarak da indirip kullanabilirsiniz. HWiNFO32, bilgisayarınızın yeteneklerini öğrenmek için donanım ve yazılım yapılandırmasını tanıyan gelişmiş bir yazılımıdır. Ayrıca, sistem kıyaslamaları yapmak için de ayarlanabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

hwinfo-indir-bilgisayar-sistem-analiz-programi-32-bit-64-bit-portable

HWiNFO, en yeni bileşenleri ve endüstri teknolojilerini destekleyen bir donanım bilgisi ve teşhis uygulamasıdır. Uygulama, sisteminiz için doğru kararları vermek için ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri sunmak için gerçekten kullanışlıdır; örneğin sürücü güncellemelerini aramak gibi. HWiNFO, bilgisayarınızın bileşenlerini tarayabilen ve işletim sistemi, depolama kapasitesi, RAM vb. ile ilgili verilere ulaşmanızı sağlayan basit ama güçlü bir programdır.

hwinfo-indir-bilgisayar-sistem-analiz-programi-32-bit-64-bit-portable

Ayrıca, CPU sayısı, bellek hızı ve pil döngüsü seviyeleri gibi daha derin bilgileri görüntüler. Genel olarak, HWiNFO, iyi yapılandırılmış bir sistem yardımcı programı olarak gerçek zamanlı PC izleme olanağı sağlayan bir sürü bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

Son olarak HWiNFO, daha sonraki bildirime kadar her Windows önyüklemesinde çalışmaya, otomatik olarak çevrimiçi yazılım güncellemelerini kontrol etmeye, sürücü taramasını ve CPU saat ölçüm modunu seçmek vb. olarak ayarlanabilir.

NOT: İndirme linkinin birincisi 32 bit, ikincisi 64 bit sürümüdür.

HWiNFO 32 Bit Protable İndir

HWiNFO 64 Bit Protable İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
430 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.