Huawei Telefonları PC’den Yönetme Programı HiSuite İndir

Huawei Telefonları PC’den Yönetme Programı HiSuite İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu32.9 MB
ÜreticiHuawei Device.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi8 ay önce

Huawei Android Cihazları Windows PC ile Senkronize Etme Programı

HiSuite, Huawei Android cihazınızı Windows PC‘niz ile senkronize etmeyi kolaylaştırarak yönetmek isteyenlere yardımcı olması için geliştirilen bir yazılımdır. Ücretsiz olarak indireceğiniz programı bilgisayarınıza indirip kurulduktan sonra, cihazınızda ki bütün kişileri, fotoğrafları, mesajları, takvim, uygulamaları ve müziği kolayca yönetmek için Huawei akıllı telefonunuzu bağlayabileceksiniz. Kişilerinizi, mesajlarınızı, resimlerinizi, videolarınızı, uygulamalarınızı ve daha fazlasını bilgisayarınızdan yönetmenin basit yolunu öğrenmiş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Önemli verileri kolayca yedekleyin ve cihaz sistemini güncelleme de karşılaştığınız zorlukları kolayca aşarak üstesinden gelip güncelleme işlemini gerçekleştirin.

Bünyesinde bulunan güvenlik özelliği sizi koruyacak. Şifreli iletimi etkinleştirebilirsiniz, ancak genel aktarım hızı üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. Bu araç sayesinde temaları düzenlemek, mesaj göndermek ve tüm dosyalarınızı yönetmek kolay olacaktır. 765 karakterlik limitli bir SMS gönderebilirsiniz. Tema editörü sayesinde, telefonunuzun görünümü ile ilgili her şeyi kişiselleştirmek mümkün olacaktır.

Windows’un tüm sürümlerinde kullanılabilecek program 32 ve 64 bit sürümleri desteklemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
173 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.