Hornil StylePix İndir – Bedava Hafif ve Güçlü Resim Editörü

Hornil StylePix İndir – Bedava Hafif ve Güçlü Resim Editörü

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.4 MB
ÜreticiHornil Co.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

PC için Ücretsiz Resim Görüntüleme ve Düzenleme Programı

Kullanıcıların çeşitli işlemleri basit bir şekilde uygulamalarına yardımcı olacak bu araç ile fotoğraflarını geliştirmelerini sağlayan efektler uygulayabilir ve grafik düzenleme yardımcı programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıntılı resim manipülasyonları oluşturmak için güvenilir bir düzenleme aracı gerekir. Hornil StylePix gelişmiş özelliklere sahip geniş özellikler ile birlikte gelen bir programdır. Ayrıca Portable sürümünü indirerek taşınabilir cihazlar üzerinden kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Grafik düzenleme programının diğer benzer uygulamalara kıyasla belirgin avantajları var ve örnek verecek olursak bilgisayarın kaynakları üzerindeki etkisi düşüktür. Bundan dolayı hızlı çalışır ve sistem üzerinde yavaşlamalara neden olmaz. Belirtildiği gibi, Hornil StylePix’in bireysel bir çubuğa yerleştirilmiş birkaç gelişmiş aleti vardır. Örneğin, iki çeşit lassos (serbest ve çokgen) ile bir dikdörtgen veya daireyle seçim yapabilirsiniz. Program, üzerinde çalıştığınız herhangi bir grafik perspektifi ölçeklendirmek, döndürmek, eğriltmek ve deforme etmek için kullanılan dönüştürme seçeneklerine de sahiptir.

Ayrıca, fırça, silgi, püskürtme, klon fırçası, çizgi, dikdörtgen ve çember gibi çeşitli çizim araçları bulunur. Tüm resimler PNG, JPG, BMP, TIF, GIF, TGA ve TSP gibi çeşitli dosya biçimlerine kaydedilebilir.

Sonuç

Sezgisel arayüzü, bu düzenleme aracının içeriğini öğrenmek istediğinizde çok yardımcı olmasına rağmen, deneyimsiz kullanıcılar düşünülerek tasarlanmamıştır. Benzer özellikler Photoshop gibi uygulamalarda da bulunabilir. Bununla birlikte, sözü edilen programın aksine, Hornil StylePix’in ücretsiz bir şekilde hizmet indirilerek kullanılması en azından bir denemeye değeceğini düşünüyoruz.

Hornil StylePix Portable İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
150 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.