Homedale İndir – Wi-Fi / WLAN Erişim Noktalarını Tarama Sinyal Gücünü İzleme

Homedale İndir – Wi-Fi / WLAN Erişim Noktalarını Tarama Sinyal Gücünü İzleme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1022 KB
ÜreticiThe SZ
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Homedale ile Wi-Fi / WLAN Erişim Noktalarını Tarayın ve Sinyal Gücünü İzleyin

Kullanıcıların birden fazla WLAN erişim noktasının sinyal gücünü izlemelerine ve bilgileri grafik olarak görmelerine yardımcı olan sezgisel ve taşınabilir bir Windows programıdır. Ayrıca Mac sürümü de mevcuttur. Bu taşınabilir bir program olduğundan, Windows Kayıt Defteri’nde herhangi bir iz kalmadığından bahsetmek önemlidir. Herhangi bir USB flash sürücüde veya diğer cihazlarda kopyalayabilir ve anında ağ izleme işlemlerini gerçekleştirmeniz gerektiğinde yanınızda götürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Erişim noktalarıyla ilgili detaylı bilgilere bakın

Sinyal gücü, güvenlik WEP / WPA / WPA2, ağ adı (SSID), BSSID, satıcı, kanal, desteklenen veri hızları ve çok daha fazlasıyla mevcut tüm erişim noktalarına genel bir bakış atmanızı sağlar. Sinyal gücü hakkında bilgi içeren bir grafik oluşturur ve JPEG, PNG, TIF, GIF veya BMP formatlarına aktarmanıza izin verir. Kendinizi bulmak için tespit edilen erişim noktalarını Google Geolocation, Mozilla Konum Servisi ve Açık WLAN Harita Servisi ile kullanın.

Wlan dışı adaptörleri görün

Homedale izleme işlemine ilişkin ayrıntılarla ve bir düz metin dosyasına aktarılabilecek olası hatalarla bir günlük tutar. Bahsedilmesi gereken diğer önemli seçenekler, kullanıcıların programın WLAN dışı adaptörleri gösterip otomatik olarak güncellemeleri kontrol etmesini ve diğer yardımcı programların üstünde kalmasını sağlar.

Ayrıca, grafik sinyali için ayrılmış parametreleri yapılandırabilmenin yanı sıra, aracı belirli bir süre sonra eski erişim noktalarını otomatik olarak kaldırmasını veya asla silmemesini sağlayabilirsiniz.

Programla ilgili videoya göz atın

Sonuç

Sistem kaynakları üzerinde hafif kalmaya devam eder, bu nedenle bilgisayarın performansına engel olmaz ve diğer programların işlevlerine engel teşkil etmez. WLAN erişim noktalarının sinyal gücünü izlemeye gelince, kullanım kolaylığını işlevselliği ile en iyi sonuçları vermek için birleştirerek kullanıcı için işlemleri en basit hale dönüştürür.

Mac için Homedale İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
23 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.