HitmanPro Antivirüs İndir : Profesyonel Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme

HitmanPro Antivirüs İndir : Profesyonel Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11 MB
ÜreticiSophos
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Windows için Virüs, Truva Atı, Solucan, Bot ve PUA Temizleme Programı

HitmanPro güçlü, profesyonel seviyede bir malware yazılımıdır. Virüsleri, Truva atlarını, solucanları, botları ve PUA‘ları temizlemenin ötesine geçerek, bilgisayara bulaşan zararlı yazılımların tüm izlerini ve kalıntılarını tamamen yok edecek şekilde temizler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazılımın en çok sevdiğim özelliklerinin başında bilgisayarınızda yüklü olan mevcut anti-virüs programı ile birlikte sorunsuz şekilde kullanabileceksiniz ve kötü amaçlı yazılımlar, virüsten koruma yazılımınızı geçerse, HitmanPro bunu algılamak için anında devreye girer.

HitmanPro’nun güçlü bir özelliği, Scan Cloud özelliğidir. HitmanPro, emin olmadıkları şüpheli bir dosya tespit ettiğinde bu özellik devreye girer. Şüpheli bir dosya algılandığında, HitmanPro dosyayı kendi bulutuna yükler ve daha sonra diğer 5 antivirüs satıcısı tarafından taranır. Bu satıcılardan gelen tarama sonuçlarını kullanarak, HitmanPro bu dosyanın ne zaman kötü amaçlı yazılım olarak sınıflandırılıp sınıflandırılmayacağına karar verecektir. Bu yaklaşım, yeni kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için daha kapsamlı bir yaklaşım sağladığı için çok etkilidir.

HitmanPro ayrıca HitmanPro.Kickstart içeren önyüklenebilir bir USB sürücü oluşturma özelliğini de içerir. Kickstart, doğrudan önyüklenebilir USB sürücüsünden çalıştırılabilen tam özellikli bir HitmanPro sürümüdür. Bu, Windows Güvenli Modunu bozan veya Windows Masaüstüne erişme yeteneğinizi devre dışı bırakan Ransomware gibi inatçı enfeksiyonları gidermede çok faydalı olur.

NOT: Program 30 günlük bir deneme sürümünü ücretsiz olarak kullanımınıza sunacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
19 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.