HiBit Uninstaller – Windows Yazılım ve Program Kaldırma Programı İndir

HiBit Uninstaller – Windows Yazılım ve Program Kaldırma Programı İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.45 MB
ÜreticiHiBitSoft.IR
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows Mağaza Uygulamaları ve Programları Kaldırma Aracı

Bu sezgisel uygulamanın yardımıyla kalan dosyaları ve kayıt defteri girdilerini silerek Programları ve Mağaza Uygulamalarını tamamen kaldırın. Dosyalara ek olarak bazı uygulamalar, bilgisayarın beyni olarak kabul edilen Windows kayıt defterinde değişiklikler yapar. Programları defalarca yüklediyseniz ve kaldırdıysanız, bir uygulamayı kaldırdıktan sonra geride bıraktıkları çeşitli dosyalarla veya boş klasörlerle karşılaşabilirsiniz. Sabit diskin karmaşık hale getirilmesinin yanı sıra, sonuçta PC’nin performansı da etkilenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık dosyaları ve kayıt defteri girdilerini içeren programları tamamen kaldırın

Ne yazık ki, Microsoft, Denetim Masası‘ndaki “Program Ekle / Kaldır” özelliği artık dosyaları ve kayıt defteri girdilerini otomatik olarak algılamak için tasarlanmadığı için yüklü uygulamalar için kapsamlı bir kaldırma işlemi gerçekleştirmedi. Bu durumda, bunu yapabilen bir üçüncü taraf araca geçebilirsiniz.

HiBit Uninstaller, Windows yerleşik kaldırıcıya tanıdık bir arayüze sahiptir. Bununla karşılaştırıldığında, normal yöntem başarısız olursa, programları zorla kaldırabilir, size programın kayıt defteri anahtarlarının tam yerini ve daha fazlasını gösterebilir.

Normal ve güçlü uygulama kaldırma

Yardımcı program hızlı bir şekilde kurulur. Başlangıçta yüklü programları otomatik olarak algılar ve uygulama adı, yükleme tarihi, boyutu ve yorumları da dahil olmak üzere bir listede her şeyi gösterir. Girişler, sütunlarına tıklarsanız bu ölçütlerden herhangi birine göre sıralanabilir. Ayrıca mevcut bir arama fonksiyonu var. Bir uygulama seçerseniz sürüm, kurulum yeri, kayıt defteri girişi ve web sitesi gibi daha fazla ayrıntı görüntülenir.

Bağlam menüsünü açmak için sağ tıklatıldığında seçenekler kullanılabilir hale gelir. Tipik kaldırma yönteminin yanı sıra, kalan dosyaları ve kayıt defteri anahtarlarını taramak ve kaldırmak için tasarlanmış gelişmiş bir yöntem olan güç uygulayabilirsiniz. Kayıt defteri anahtarlarını veya yükleme klasörlerini açmak, raporlar üretmek veya web’de bilinmeyen bir program hakkında bilgi aramak için daha fazla seçenek gösterilmektedir.

Disk temizleme ve optimizasyon için ek araçlar

Windows Store uygulamalarını yönetmek, geçersiz girdileri kayıt defterinden kaldırmak, önemsiz dosyaları silmek için alanı boşaltmak veya boş klasörleri ve bozuk kısayolları ortadan kaldırmak için ek araçlar kullanılabilir. Ayrıca, başlangıç işlemlerini, hizmetleri, sürücüleri, zamanlanmış görevleri ve bağlam menüsü girişlerini yönetmenin yanı sıra geçerli işlemleri (Windows Görev Yöneticisi‘ne benzer şekilde) sonlandırabilirsiniz.

Sonuç

HiBit Kaldırıcı (HiBit Uninstaller), kalan dosyaları ve kayıt defteri anahtarlarını bulma ve kaldırmanın yanı sıra disk temizleme ve optimizasyonuna ayrılmış fazladan araçlara sahip kapsamlı bir program kaldırıcı olmaktadır.

HiBit Uninstaller Portable İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
190 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.