HDoujin Downloader – Manga, Anime Çizgi Roman İndirme Programı Türkçe

HDoujin Downloader – Manga, Anime Çizgi Roman İndirme Programı Türkçe

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.2 MB
ÜreticiSquidy
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Manga Çizgi Roman ve E-Kitap İndirme Programı

En sevdiğiniz manga çizgi roman kitaplarını ve e-kitaplarını bu aerodinamik ve uzmanlaşmış yazılım çözümü olan HDoujin Downloader yardımıyla zahmetsizce indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde, Manga çizgi romanlarını internetten indirmek zor değil. Tek sıkıntı, çoğu Manga web sitesinin, genellikle reklam ve diğer malzemelerle doldurulmuş oldukça karmaşık bir düzenine sahip olmasıdır. HDoujin Downloader, en sevdiğiniz Manga çizgi romanlarını indirmek için araçlar sunmayı amaçlayan verimli ve verimli bir yazılım parçası geliyor.

Anime çizgi romanlar için sezgisel indirme yöneticisi

Uygulamayı ilk kez başlattığınızda, sezgisel bir düzen ve kullanıcı arabirimi bulunan basit bir ana pencere ile karşılaşırsınız. Bir indirme yöneticisinden beklendiği gibi, temel denetimleri olan küçük bir araç çubuğu, bir URL alanı ve indirmelerinizi ve mevcut durumlarını gösteren bir panel bulunur. Basit tasarımı ile birlikte çoklu dil desteği ve Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Yapacağınız tek şey URL eklemek ve indirmek.

Böyle küçük bir uygulama için şaşırtıcı sayıdaki özellikler mevcut

Ayrıca uygulamanın, yazarlar, sanatçılar, açıklamalar ve diğerleri gibi Anime çizgi roman kitaplarınız hakkında bilgi alması ve kaydedebileceğini bilmelisiniz. Ayrıca, indirilen Anime çizgi roman kitaplarını ZIP, CBZ, RAR, CBR ve PDF gibi formatlara otomatik olarak dönüştürme seçeneklerini sunar.

HDoujin Downloader, panonuzu Manga içeriğindeki URL’lere tarayan ve otomatik olarak onları indirme sırasına ekleyen yerleşik bir Pano Yöneticisi ile birlikte gelir.

Sonuç

En sevdiğiniz Anime çizgi roman kitaplarını birkaç tıklamayla indirin. HDoujin Downloader, bilgisayarınıza en sevdiğiniz Manga çizgi roman kitaplarını getirmekte uzmanlaşmış verimli ve güvenilir bir indirme yöneticisidir. Uygulama, 200’den fazla Manga web sitesine destek veriyor ve kapsamlı bir özellik kümesi içeriyor.

HDoujin Downloader Sistem Gereksinimleri

Microsoft .NET Framework 4 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
222 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.