Hamachi İndir (Türkçe)

Hamachi İndir (Türkçe)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.7 MB
ÜreticiLogMeIn Inc
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi5 sene önce

Hamachi: Windows için Ücretsiz VPN ve Sanal Ağ Oluşturma Programı

Hamachi değişik amaçlarda kullanmanız için geliştirilen ücretsiz bir VPN (Virtual Private Network) programıdır. Türkçe dil desteği bulunan bu program sayesinde LAN veya VPN yerel ağı kurarak evdeki bilgisayara iş yerinden bağlanabilirsiniz. Ayrıca diğer kişiler ile oyun oynamak ve dosya paylaşımı da yapmak içinde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Önemli özellikleri

Bu programı diğer programlardan daha ön plana çıkaran bazı özellikler mevcut. Bunlardan bazıları herhangi bir ayar istemez, hızlı ve güvenlidir. Bilindiği üzere arkadaşlarınız ile oyunlar oynamak için İnternet cafe’ye gitmektesiniz. Ancak Hamachi programı sayesinde İnternet cafe’ye gitmeden çok oyunculu (multiplayer) oyunları İnternet üzerinden topluca oynamanıza olanak sağlamaktadır.

Güvenlik duvarlarını veya ağ yönlendiricilerini değiştirmeden, herhangi bir konumdan ağınızdaki belirli bilgisayarlara ve uzaktaki kullanıcılara güvenli erişim sağlayabilirsiniz.

Diğer bir önemli özelliği herkese açık olan ve özel ağlar üzerinden AES 256 bit şifreleme kullanarak güvenli iletişim kurabilirsiniz.

Sonuç

İsteğe bağlı sanal özel ağlar oluşturabileceğiniz LogMeIn Hamachi, LAN benzeri ağları güvenli bir şekilde genişletmenizi sağlayan bir VPN hizmetidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1488 kez indirildi

Hamachi İndir (Türkçe) Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. sosiskafa dedi ki:

    teşekkürler güzel bir program

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.