Hamachi İndir Mac için Sanal Ağ Oluşturma Programı

Hamachi İndir Mac için Sanal Ağ Oluşturma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.9 MB
ÜreticiLogMeIn, Inc.
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi2 sene önce

Mac için Ücretsiz Sanal Ağ Oluşturma Aracı

LogMeIn Hamachi Mac bilgisayarlarda kullanmak üzere sanal ağlar oluşturmaya yardımcı olacak ücretsiz sanal ağ oluşturma ve yönetme programıdır. Kendiniz sanal ağ oluşturabileceğiniz gibi “Mevcut Bir Sanal Ağa” da katılabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli sürüm seçenekleri

LogMeIn Hamachi ücretsiz sürümünün yanı sıra Standard, Premium ve Multi-network olmak üzere üç farklı sürüm arasından da seçilerek kullanılabilir. Program uzak bilgisayarların birbirine doğrudan bağlanmasına olanak tanıyan basit kullanıma sahip, sanal olarak kullanabilir, ağ ağını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturarak kullanıcılara ihtiyaç duydukları temel ağ kaynakları için erişim imkanı sunuyor.

Güvenli şifreleme desteği

Herkese açık olan veya özel ağ üzerinden iletişim kurarken güvenli şifreleme sistemi olan AES 256 bit kullanılmaktadır. Tam, kısıtlı ve minimum istemci arayüz modları ile bireysel ağlar ve istemciler için varsayılan ayarları yapılandırabilirsiniz.

Sonuç

Güvenli bir şekilde sanal ağlar oluşturmak isteyen kullanıcılara hitap eden ücretsiz ve Türkçe ve daha bir çok dil de kullanılabilecek seçenekler ile kullanabilir, arayüzü oldukça temiz ve karışık olmayan bir tasarım ile geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
253 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.